بگوویچ: با استقاده از تجربه‌ام پاس را به لیگ برتر برمی‌گردانم

b_150_100_16777215_00_images_stories_begovich.jpg

سرمربی جدید تیم پاس همدان گفت: «تمام تجربه ام را برای صعود این تیم به لیگ برتر به کار می گیرم.»

به گزارش پایگاه خبری "همدان فوتبال"، وینگو بگوویچ تصریح کرد: «پاس تیم بزرگی در سطح فوتبال ایران است و سابقه مربیگری در این تیم را دارم اما شرایط فعلی با گذشته قابل مقایسه نیست.»

وی بیان داشت: «پاس با داشتن سوابق درخشان و نیز هواداران پرشمار و امکانات مناسب در همدان شایسته حضور دوباره در لیگ برتر است و برهمین اساس باید زمینه صعود تیم را فراهم سازیم.»

وی در خصوص حضور دوباره اش در تیم پاس گفت: «سال های پرخاطره ای را در دوران حضورم با پاس در لیگ برتر سپری کرده ام و این بار بنا به درخواست مدیران باشگاه مسئولیت هدایت تیم را قبول کردم.»

سرمربی پاس همدان اطمینان داد: «پاس بار دیگر به لیگ برتر فوتبال کشور باز خواهد گشت منتهی مسئولان اجرایی استان همدان و هواداران دلسوز تیم باید حمایت لازم را داشته باشند.»

وی خاطرنشان کرد: «همزمان با انتقال تیم پاس به همدان شاهد حمایت گسترده مسوولان و تماشاگران بودیم و این نشانگر علاقه وافر مردم و مدیران فوتبالدوست همدان به تیم بود و این بار نیز انتظار تکرار همان علاقه گذشته را دارم.»

وی گفت: «همه باید به صعود دوباره پاس به لیگ برتر کشور کمک کنند چرا که جایگاه این تیم پرافتخار حضور در لیگ دسته اول فوتبال ایران نیست.»

بگوویچ افزود: «پاس بازیکنان خوبی را در اختیار دارد هر چند نواقصی نیز در ترکیب تیم و برخی از پست ها وجود دارد اما با همین نفرات باید تلاش کنیم تا آنچه که انتظار هواداران تیم است را برآورده سازیم.»

وی در پاسخ به شانس پاس برای صعود مجدد به لیگ برتر فوتبال ایران گفت: «اگر تصور این را داشتم که پاس قادر به صعود نیست، هرگز به این تیم باز نمی گشتم و با این حال نیاز به آرامش در تیم و حمایت همه جانبه اطرافیان بویژه مردم و مسوولان داریم.»

سرمربی تیم پاس همدان یادآور شد: «حضور پاس در رتبه هفتم جدول بحرانی نیست و می توانیم امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم.»

وی بیان داشت: «برنامه ریزی مطلوبی را برای بازگشت پاس به روزهای اوج و رسیدن به صدر جدول تدارک دیده ایم و با کمک کادر فنی و بازیکنان به نتایج درخشانی دست خواهیم یافت.»

گفتنی است، وینگو بگوویچ شنبه شب هفته جاری با عقد قرارداد رسمی جانشین فراز کمالوند در تیم پاس همدان شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن