نیم نگاه دختران سبزپوش همدانی به لیگ برتر

ادامه مطلب: نیم نگاه دختران سبزپوش همدانی به لیگ برترتیم فوتبال بانوان پاس همدان یکی از پتانسیل های مهم ورزش بانوان استان است که برای صعود به لیگ برتر تلاش می کند.

بخش خصوصی برای حمایت از پاس همدان به میدان آمد

ادامه مطلب: بخش خصوصی برای حمایت از پاس همدان به میدان آمدبا به زمین آمدن بخش خصوصی، بازیکنان تیم پاس همدان و مردم برای بازگشت به روزهای طلایی تیم، امیدوار شده‌اند.

داوران همدانی در مقدماتی جام جهانی قضاوت می‌کنند

ادامه مطلب: داوران همدانی در مقدماتی جام جهانی قضاوت می‌کنندبازی دو تیم کره‌جنوبی و سنگاپور از سری رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی در حالی روز پنجشنبه ۲۵ آبان در شهر سئول کره‌جنوبی برگزار می شود که با اعلام فیفا، «بیژن حیدری» به‌عنوان داور به همراه «سعید قاسمی» و «علیرضا ایلدروم» قضاوت این بازی را برعهده دارند.

نخستین برد پاس همدان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور

ادامه مطلب: نخستین برد پاس همدان در لیگ دسته دوم فوتبال کشورتیم پاس همدان با برتری مقابل مهمان مازندرانی به نخستین برد خود در فصل جاری رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور دست یافت.

نمایندگان فوتبال همدان در لیگ ۲ کشور همچنان در حسرت پیروزی باقی ماندند

ادامه مطلب: نمایندگان فوتبال همدان در لیگ ۲ کشور همچنان در حسرت پیروزی باقی ماندندنمایندگان فوتبال همدان با گذشت پنج هفته از رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور همچنان در حسرت پیروزی باقی مانده‌اند.