مصاف شهرداری همدان با زخم خورده لیگ برتر فوتبال کشور

ادامه مطلب: مصاف شهرداری همدان با زخم خورده لیگ برتر فوتبال کشورتیم شهرداری همدان در شرایطی نخستین حضور در لیگ دسته اول فوتبال کشور را تجربه می‌کند که باید در هفته نخست مسابقات به مصاف تیم ماشین‌سازی تبریز که امسال از لیگ برتر سقوط کرد، برود.

رویای سراب شده

ادامه مطلب: رویای سراب شده شکست تیم ملی فوتبال امارات برابر ایران باعث شد تا روزنامه اماراتی انتقادات شدیدی به سرمربی هلندی این تیم داشته باشد.

ادامه مطلب: رویای سراب شده

پاس همدان؛ از شایعه خرید امتیاز تا حاشیه‌های مجازی

ادامه مطلب: پاس همدان؛ از شایعه خرید امتیاز تا حاشیه‌های مجازیحواشی در دنیای حرفه‌ای ورزش هر چند چاشنی تلخ و شیرین به شمار می‌رود اما این گونه حواشی برای تیم فوتبال پاس که بیش از یک دهه به همدان انتقال یافته، همواره ناخوشایند بوده است.

فیفا: ایران-کره‌جنوبی؛ نبردی حیاتی در مسیر رسیدن به قطر

ادامه مطلب: فیفا: ایران-کره‌جنوبی؛ نبردی حیاتی در مسیر رسیدن به قطرتارنمای فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) در آستانه آغاز هفته سوم مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در آسیا، از دیدار ایران و کره‌جنوبی به عنوان «نبرد حیاتی» یاد کرد.

لزوم رفع مشکلات ورزشگاه شهید حاج بابایی مریانج پیش از آغاز لیگ

ادامه مطلب: لزوم رفع مشکلات ورزشگاه شهید حاج بابایی مریانج پیش از آغاز لیگمدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم پیش از آغاز رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور نواقص این ورزشگاه شهید حاج بابایی رفع شود.