رکنی: پاس حیاط خلوت سیاسی‌ها شده است

ادامه مطلب: رکنی: پاس حیاط خلوت سیاسی‌ها شده است
پیشکسوت فوتبال همدان با انتقاد از نحوه اداره تیم فوتبال پاس همدان گفت که این تیم به "حیاط خلوت افراد سیاسی" تبدیل شده است.

ادامه مطلب: رکنی: پاس حیاط خلوت سیاسی‌ها شده است

مدیریت ضعیف پاس را به دسته سوم سوق داد

ادامه مطلب: مدیریت ضعیف پاس را به دسته سوم سوق دادمدافع باسابقه نفت تهران درباره سقوط پاس همدان به لیگ دسته سوم و حواشی مناظره اخیر علی کریمی اظهارات جالبی را مطرح کرد.

ادامه مطلب: مدیریت ضعیف پاس را به دسته سوم سوق داد

بازیکنان پاس باید تا پای جان برای ۳ امتیاز این مسابقه بجنگند

ادامه مطلب: بازیکنان پاس باید تا پای جان برای ۳ امتیاز این مسابقه بجنگندسرپرست تیم فوتبال پاس همدان با اشاره به شرایط تیم فوتبال پاس همدان اظهار داشت: برای دیدار با شهرداری بم سعی کردیم چند روز زودتر به این شهرستان سفر کنیم تا با توجه به مسافت بسیار دور همدان تا استان کرمان و شهرستان بم بازیکنان برای این دیدار خستگی راه را کمتر حس کنند.
به گزارش "همدان فوتبال"، جلیل الماسی افزود: همچنین بهترین هتل و امکانات را در این مسابقه برای بازیکنان فراهم کردیم تا با بهترین شرایط از همه نظر بازیکنان برای این دیدار آماده شوند.
وی بابیان اینکه در دیدار برابر شهرداری بم تنها به کسب ۳ امتیاز و پیروزی فکرمی کنیم، گفت: باید از اندک شانس‌هایی که برای صعود به مرحله دوم مسابقات داریم هم بتوانیم استفاده کنیم و اگر بتوانیم با چند گل شهرداری بم را شکست دهیم در صورت شکست پالایش آبادان می‌توانیم به دور دوم صعود کنیم.
سرپرست تیم فوتبال پاس همدان عنوان کرد: در فوتبال همه‌چیز تا لحظه سوت پایان غیرقابل‌پیش‌بینی است و بازیکنان ما باید تا پای جان برای ۳ امتیاز این مسابقه بجنگند هرچند که شکست در این دیدار می‌تواند بقای ما را نیز به خطر بی اندازد.
الماسی بابیان اینکه مسئولان در این هفته‌ها با جان‌ودل حمایت کرده‌اند، بیان کرد: از استاندار، مدیرکل ورزش، رئیس هیئت فوتبال تا مدیرعامل باشگاه همه و همه برای اینکه بازیکنان شرایط روحی و روانی خوبی برای این بازی داشته باشند حمایت‌های خوبی داشته‌اند که جای تشکر دارد.
وی عنوان کرد: امیدوارم در این دیدار با دعای خیر مردم همدان بتوانیم دست‌پر از بم بازگردیم تا شرمنده مسئولان و هواداران و مردم خوب همدان نشویم.
گفتنی است؛ تیم فوتبال پاس همدان در هفته بیست و دوم و پایانی لیگ دسته دوم فوتبال کشور شنبه ۲۹ بهمن‌ماه از ساعت ۱۴ میهمان تیم فوتبال شهرداری بم خواهد بود.

کسانی را بر تیم سوار کردند که از فوتبال سررشته ای نداشتند

ادامه مطلب: کسانی را بر تیم سوار کردند که از فوتبال سررشته ای نداشتندمدیر عامل اسبق تیم فوتبال پاس همدان با بیان اینکه با سقوط پاس به لیگ دسته، گویا فرزندم پرپر شد، گفت: کسانی را بر تیم سوار کردند که از تیم داری چیز چندانی نمی دانستند.

ادامه مطلب: کسانی را بر تیم سوار کردند که از فوتبال سررشته ای نداشتند

شهرداری همدان را نمی شناسم/ مشکل ارتفاع داریم

ادامه مطلب: شهرداری همدان را نمی شناسم/ مشکل ارتفاع داریمسرمربی شهرداری فومن از آخرین وضعیت این تیم گیلانی صحبت کرد و در نکته جالب توجه اعلام نمود که شهرداری همدان را نمی شناسد! ادامه مطلب: شهرداری همدان را نمی شناسم/ مشکل ارتفاع داریم