صدرنشینی آرژانتین در رنکینگ جهانی فوتسال/ایران در رده هفتم

ادامه مطلب: صدرنشینی آرژانتین در رنکینگ جهانی فوتسال/ایران در رده هفتم با پایان جام جهانی ۲۰۲۱ فوتسال، جایگاه تیم‌ها در رده‌بندی جهانی این رشته تغییر پیدا کرد و تیم ملی کشورمان با یک پله سقوط در رده هفتم قرار گرفت.

تاریخ‌سازی در فوتسال با شکست آلبی‌سلسته؛ پرتغال، قهرمان جدید جهان

ادامه مطلب: تاریخ‌سازی در فوتسال با شکست آلبی‌سلسته؛ پرتغال، قهرمان جدید جهانتیم ملی فوتسال پرتغال با پیروزی برابر آرژانتین به عنوان قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی دست یافت.

ایران 4- آمریکا 2؛ آماده تقابل با قهرمان جهان

ادامه مطلب: ایران 4- آمریکا 2؛ آماده تقابل با قهرمان جهانفوتسالیست‌های ایران با برتری مقابل آمریکا به استقبال بازی حساس با قهرمان جام جهانی رفتند.

ایران 2 - قزاقستان 3؛ بلد نبودیم صعود کنیم!

ادامه مطلب: ایران 2 - قزاقستان 3؛ بلد نبودیم صعود کنیم!ملی‌پوشان فوتسال ایران برتری دو گله مقابل قزاقستان را با شکست عوض کردند تا از جام جهانی کنار بروند.

برنامه آماده سازی تیم فوتسال ایران برای جام جهانی به فدراسیون ارائه شد

ادامه مطلب: برنامه آماده سازی تیم فوتسال ایران برای جام جهانی به فدراسیون ارائه شد سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه برنامه جامع و کاملی برای آماده سازی تیم ملی تا پیش از شروع رقابت های جام جهانی را به فدراسیون و کمیته فوتسال داده ایم،اعلام کرد: منتظر نشست هیات رییسه و اعلام نظر فدراسیون هستیم تا برنامه ها را اجرا کنیم.