ستاره استقلال تاجیکستان: می‌توانیم پرسپولیس را شکست دهیم

ادامه مطلب: ستاره استقلال تاجیکستان: می‌توانیم پرسپولیس را شکست دهیم بازیکن تیم فوتبال استقلال تاجیکستان گفت: ترسی از پرسپولیس نداریم و این موضوع را در لیگ قهرمانان آسیا به همه نشان دادیم. ما توانایی شکست پرسپولیس را داریم.

دژاگه: بازی در ایران سخت‌تر از اروپاست؛ همه روبروی من انگیزه دارند

ادامه مطلب: دژاگه: بازی در ایران سخت‌تر از اروپاست؛ همه روبروی من انگیزه دارندستاره تیم فوتبال تراکتور گفت: من در بوندسلیگا برای هرتابرلین و ولفسبورگ و در لیگ انگلیس برای فولام بازی کردم و مدتی کاپیتان تیم ملی ایران بودم، بنابراین بسیاری از حریفان در ایران انگیزه بسیار زیادی دارند تا در مقابل من خود را نشان دهند.

قرنطینه پرسپولیس در هتل آکادمی

ادامه مطلب: قرنطینه پرسپولیس در هتل آکادمی فدراسیون فوتبال با درخواست قرنطینه تیم پرسپولیس در هتل آکادمی و مهمان سرای کمپ تیم‌های ملی موافقت کرد.

اعتراض باشگاه پرسپولیس به زمان برگزاری شهرآورد

ادامه مطلب: اعتراض باشگاه پرسپولیس به زمان برگزاری شهرآوردباشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای نسبت به زمان برگزاری شهرآورد و برنامه‌ریزی سازمان لیگ اعتراض کرد.

نمکی: تیم پرسپولیس پس از بازگشت از هند قرنطینه کامل شود

ادامه مطلب: نمکی: تیم پرسپولیس پس از بازگشت از هند قرنطینه کامل شود وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای فوری به دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت، بر ضرورت قرنطینه کامل و انجام تست‌های مربوطه تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از هند تاکید کرد.