برنامه‌هایمان برای تقویت تیم به علت مشکلات مالی کنسل شد!

ادامه مطلب: برنامه‌هایمان برای تقویت تیم به علت مشکلات مالی کنسل شد!سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: تمام برنامه‌هایمان برای تقویت و رشد تیم به علت مشکلات مالی و عدم حمایت‌های به موقع به هم ریخت و کنسل شد، سعی می‌کنیم با اکتفا به ظرفیت بازیکنان بومی این مشکل را حل کنیم و عملکرد خوبی در لیگ دسته اول داشته باشیم.

سه بازیکن از تیم فوتبال شهرداری همدان کنار گذاشته شدند

ادامه مطلب: سه بازیکن از تیم فوتبال شهرداری همدان کنار گذاشته شدندسرپرست تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: با تشخیص کادر فنی و به دلیل رضایت نداشتن از عملکرد، سه بازیکن این فصل تیم از ادامه مسابقات کنار گذاشته شدند.

هلال احمر همدان آماده حمایت از تیم های ورزشی است

ادامه مطلب: هلال احمر همدان آماده حمایت از تیم های ورزشی استمدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان برای حمایت از تیم های ورزشی و تیم فوتبال پاس همدان به ویژه در زمینه کمک های امدادی و درمانی اعلام آمادگی کرد.

داور بین المللی فوتبال در لیگ برتر همدان قضاوت کرد

ادامه مطلب: داور بین المللی فوتبال در لیگ برتر همدان قضاوت کرد«پیام حیدری» جوانترین داور بین المللی فوتبال کشورمان در روزهای تعطیلی مسابقات فوتبال به خاطر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تصمیم به قضاوت در لیگ استانی همدان گرفت.

تیم فوتبال سردار زند برای عبور از مشکلات نیازمند حمایت مردم و مسئولان شهرستان است

ادامه مطلب: تیم فوتبال سردار زند برای عبور از مشکلات نیازمند حمایت مردم و مسئولان شهرستان استرئیس هیات فوتبال ملایر گفت: تیم فوتبال سردار زند ملایر پس از ورود به لیگ دسته سه کشور اگرچه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند، اما شروعی طوفانی با سه برد شیرین داشته که برای ادامه موفقیت ها و کسب امتیازهای بیشتر نیازمند حمایت مادی و معنوی و دلگرمی از سوی مردم، هواداران و مسئولان شهرستان است.