معاون اول رئیس جمهور: احیای پاس همدان در دستور کار است

b_150_100_16777215_00_images_stories_50154.jpgمعاون اول رئیس جمهور گفت: باشگاه پاس همدان به شرط اینکه اکثریت بازیکنانش همدانی باشند، احیاء می شود.

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان"، محمدرضا رحیمی عصر ديروز (دوشنبه) در آغاز سخنانش در آئین افتتاحییه مجموعه ورزشی انقلاب همدان در جمع شش هزار دوستدار ورزش اظهار داشت: در مرحله اول حاوی سلام مخصوص رئیس جمهور به همه ورزشکاران و قهرمانان همدانی هستم.

وی ادامه داد: کمک به همه هیئتهای ورزشی همدان در دستور کار قرار دارد و همه ورزشکاران همدانی در همه رشته ها باید به صورت یکسان مورد توجه قرار بگیرند.

رحیمی تاکید کرد: احیای پاس به شرط اینکه اکثریت بازیکنانش همدانی باشند، از دیگر برنامه های ماست.

معاون اول رئیس جمهور با تقدیر از زحمات مسئولان ورزش کشور از گذشته تا حال، خاطر نشان کرد: همدانی‌ها در هرجا که باشند باید قهرمان شوند.

وی اذعان داشت: استاندار همدان، سعیدلو و من، در دولت حامی ویژه همه رشته های ورزشی در استان همدان خواهیم بود.

رحیمی در خاتمه یادآور شد: شهر من همدان است و تا زنده هستم در خدمت مردم این شهر خواهم بود.

هواداران و ورزشدوستان حاضر در ورزشگاه نیز با سر دادن شعارهای، "رحیمی قهرمان، حامی پاس ایران"، "یالا یالا، ما تیم میخوایم یالا"، "رحیمی دوستت داریم" و "رحیمی دلاور، حمایت حمایت" قدردانی خود از معاون اول رئیس جمهور به سبب خبر و هدیه خوبی که به آنها اعطا كرده بود، نشان دادند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن