سرمربی شهرداری فومن:

شهرداری همدان را نمی شناسم/ مشکل ارتفاع داریم

b_150_100_16777215_00_images_01117630.jpgسرمربی شهرداری فومن از آخرین وضعیت این تیم گیلانی صحبت کرد و در نکته جالب توجه اعلام نمود که شهرداری همدان را نمی شناسد!

به گزارش "همدان فوتبال"، مسابقات لیگ دسته دوم از روز یکشنبه پیش رو آغاز می شود و تیم فوتبال شهرداری فومن به عنوان یکی از دو نماینده استان گیلان روز سه شنبه در همدان مهمان هم نام همدانی است به همین بهانه پیرامون آخرین وضعیت تیم فوتبال شهرداری فومن پیش از آغاز مسابقات لیگ دسته دوم با محسن عاشوری سرمربی این تیم گفتگویی ترتیب دادیم که در ادامه می خوانید.

عاشوری در رابطه با دیدار هفته اول برابر شهرداری همدان گفت:"مانند بقیه تیم ها پس از دو ماه تمرین و برگزاری بازی های دوستانه منتظر آغاز مسابقات هستیم.میدانیم بازی های سختی پیش رو داریم و این مساله را با بازیکنان در میان گذاشته ایم مخصوصا بازی اول که علاوه بر عدم شناخت از حریف با مشکل ارتفاع هم رو به رو هستیم با این حال راه کارهایی برای این دیدار در نظر گرفته ایم که امیدواریم نتیجه بخش باشد."

سرمربی شهرداری فومن ادامه داد:"همه تیم ها و بازی ها برای ما مهم و سخت هستند این موضوع را فصلی که در تیم خونه به خونه بودم تجربه کردم با این حال اعتقاد دارم هم تیم ما و هم سایر تیم های شمالی مشکل شان این است که در سطح دریا تمرین می کنند و برای بازی های خارج از خانه مشکل ارتفاع را دارند ولی با توجه به پهناوری کشور چاره ای نیست و باید بر این مشکل چیره شویم."

بازیکن سابق تیم ملی ایران در رابطه با فعالیت شهرداری در فصل نقل و انتقالات گفت:"با توجه به امکانات و شرایط مالی باشگاه نفرات خوبی جذب کرده ایم که همه بومی هستند و اگر مشکل اسپانسر حل شود تیمی خوب و شایسته را آماده کرده ایم."

عاشوری در انتهای این گفتگو درخواستی نیز از مسئولان شهر فومن داشت و گفت:"امیدوارم مسئولان جدید شهر فومن که مالکیت این باشگاه متعلق به آنها و در واقع همه مردم شهر فومن است تمهیدات لازم را برای حل مشکلات تیم فوتبال شهرداری فومن بیاندیشند."

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن