نقل و انتقالات شیرین برای همدانی های لیگ برتری!

b_150_100_16777215_00_images_photo_2016-12-09_12-54-16.jpgدو چهره محبوب فوتبال همدان در لیگ برتر، خیلی زود تصمیم خود را گرفتند تا پنجره نقل‌ و انتقالات برای این دو بازیکن ارزنده همدانی و شاغل در لیگ برتر بسته شود.

به گزارش همدان فوتبال، مرتضی تبریزی و علی‌اصغر عاشوری دو بازیکن ارزنده و خوب همدان فصل گذشته در لیگ برتر درخشش فوق‌العاده‌ای داشتند و در مواقع حساس، گره از کار تیم‌های خود باز کردند.

تبریزی چه در زمان هدایت یحیی گل‌محمدی و چه در زمان مربی‌گری سیدمجتبی حسینی، یکی از تأثیرگذارترین مهره‌های ذوب‌آهن اصفهان بود و اتفاقا یکی از گران‌قیمت‌ترین بازیکنان تیم اصفهانی هم لقب گرفت.

عاشوری هم در استقلال خوزستان به عنوان تیمی که مدافع عنوان قهرمانی بود، تعویض طلایی تیمش لقب گرفته بود و هر بار که وارد زمین بازی شد، خیلی زود پاسخ اعتماد کادرفنی را می‌داد.

برای تبریزی اما فصل نقل‌ و انتقالات پرسروصداتر بود. از چند ماه پیش زمزمه حضور او در تیم علیرضا منصوریان شنیده می‌شد و در کنار نام‌هایی چون حسن بیت‌سعید و سجاد شهباززاده، تبریزی یکی از گزینه‌های اصلی و مد نظر سرمربی استقلال تهران بود.

اما آبی‌ها با بیت‌سعید به توافق رسیدند و بعد از آن هم با شهباززاده قرارداد امضا کردند تا تبریزی هم با تیم خود تمدید کند. هرچند حالا جدایی کاوه رضایی دوباره منصوریان را به این فکر فرو برده که در خط آتش خود گزینه‌ای جدید و جذاب اضافه کند اما حالا دیگر تبریزی جزو گزینه‌ها نیست و او را بار دیگر در پیراهن ذوب‌آهن اصفهان با هدایت امیر قلعه‌نوعی خواهیم دید.

اما علی‌اصغر عاشوری دیگر بازیکن همدانی شاغل در لیگ برتر هم که فصل گذشته چند گل سرنوشت‌ساز برای استقلال خوزستان به ثمر رساند، با فولاد خوزستان به توافق رسید تا پورموسوی او را با خود به دیگر تیم اهوازی ببرد.

قطع به یقین با جدایی ساسان انصاری و اسماعیل شریفات از فولاد خوزستان، عاشوری امسال فرصت بیشتری برای بازی پیدا خواهد کرد و می‌تواند دوباره در سال منتهی به جام جهانی زیر ذره‌بین کارلوس کی‌روش و همکارانش قرار بگیرد.

اما امسال یک همدانی تازه وارد در لیگ برتر فوتبال ایران خواهیم داشت، حمید گلزاری بازیکن سابق الوند همدان و فصل قبل گل‌گهر سیرجان نیز امسال همبازی عاشوری در فولاد خوزستان خواهد بود که امیدواریم او نیز روزهای درخشانی را در سطح اول فوتبال ایران تجربه کند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن