حتی در شهر خود هم غریب بودیم

b_150_100_16777215_00_images_stories_bahram-yadi.jpgمدیرعامل تیم فوتبال الوند همدان گفت: وقتی پای من به فدراسیون برسد، بسیار محکم و قاطع از حق ضایع شده خود در بازی با شاهین بوشهر و موارد دیگر دفاع خواهیم کرد. من مستنداتی دارم که ثابت می‌کند که ما حتی در شهر خودمان نیز غریب بودیم.

بهرام یدی در گفتگو با خبرنگار "همدان فوتبال"، افزود: ما در مسابه آینده خود بسیار پرقدرت و باانگیزه به مصاف گسترش فولاد تبریز خواهیم رفت و به احتمال 80% این تیم را شکست خواهیم داد و حتی جوایزی نیز برای تماشاگران درنظر گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: الوند تیم همدان است پس اگر به لیگ برتر صعود کنیم یا نکنیم، مردم خوب همدان به این تیم تعلق خاطر دارند.

یدی خاطرنشان کرد: اگر روزنه‌ای از امید به ما برسد، فصل آینده در مسابقات شرکت خواهیم کرد. تیم الوند متعلق به بخش خصوصی است و ما نمی‌توانیم به این شکل هزینه کنیم. ما با مسئولان صحبت کرده‌ایم و آنان نیز قول‌های مساعدی به ما داده‌اند.

مدیرعامل تیم فوتبال الوند همدان تصریح کرد: نمی‌شود که این همه تلاش کنیم و از جان مایه بگذاریم و بعد یک سری بیایند و به ما انگ بزنند البته ما به این مسائل رسیدگی می‌کنیم و قطعا این افراد باید پاسخگو باشند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن