هفته شلوغ براي داوران استان

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_soot1.jpgداوران فوتبال استان هفته شلوغي را پيش رو دارند و 15 داور استان در رده‌هاي مختلف در سطح كشور قضاوت دارند.

به گزارش "همدان فوتبال"،‌از سری رقابت‌هاي ليگ دسته اول كشور فردا در سيرجان بيژن حیدری داور همداني بازي گل‌گهر و اتكای گلستان را سوت خواهد زد و حميدرضا رحيمي ديگر داور همداني وي را در امر قضاوت ياري خواهد داد. در ليگ برتر بانوان اين هفته بهاره سيفي داور استان به عنوان داور چهارم در ديدار پاس و اروميه خواهد بود.

همچنين در ليگ نوجوانان كشور روز جمعه آينده 3 داور همداني قضاوت خواهند داشت. حسين عارفي، علي بافنده و سعيد اسفندياري ديدار ملوان و ذوب‌آهن اردبيل را قضاوت مي‌كنند.

 

در ليگ فوتسال سمانه كريمي داور دوم ديدار شمشاد دليجان و ملي حفاري اهواز در اراك خواهد بود و در ليگ دسته سوم كشور يكشنبه هفته آينده در لاهيجان عليرضا همراهيان، مهدي امامي و مهدي شمس‌اللهي ديدار سپيدرود آستانه و شهرداري نظرآباد را سوت خواهند زد.

پيام حيدري داور جوان استان در ليگ دسته دوم كشور دوم بهمن‌ماه در خرم‌آباد ديدار تيم‌هاي دارتاك و فولاد نوين اهواز را سوت مي‌زند و در ليگ جوانان دسته اول كشور جمعه ششم بهمن‌ماه رحمان راستين، محسن دوستان و حسين كمكي ديدار پتوي لاله اصفهان و آب منطقه‌اي كرمانشاه را در اصفهان قضاوت مي‌كنند و سرانجام در ليگ منطقه‌اي دسته دوم فوتسال كشور در كرج حميدرضا قدسي داوري خواهد كرد.

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن