Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /home/hamedanf/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0
مدیران شهرداری همدان در اردوی شاگردان گل محمدی

مدیران شهرداری همدان در اردوی شاگردان گل محمدی

b_150_100_16777215_00_images_photo_2017-04-05_10-29-31.jpgسیدمصطفی رسولی شهردار و مهندس مهدی مجیدی معاون اداری مالی شهرداری همدان امروز با حضور در اردوی تیم فوتبال شهرداری، روحیه مضاعف را در بین شاگردان هادی گل محمدی ایجاد کردند.

به گزارش "همدان فوتبال، مدیران شهرداری امروز پاداش دو برد اخیر تیمشان را پرداخت کردند تا اعضای این تیم با روحیه دوچندان برای رویارویی مقابل هف سمنان آماده شوند.

امیرحسین اسکندریان مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان نیز در این مراسم عملکرد تیمش را ارایه کرد که مورد تقدیر و تمجید شهردار همدان واقع شد.

شهرداری امسال شگفتی ساز رقابت های لیگ دسته دو فوتبال کشور نام گرفته است.

از زمان انتصاب مهندس مجیدی به عنوان معاون اداری مالی شهرداری همدان، مسیر پرداخت مطالبات مالی اعضای این تیم هموار شده است و شاگردان گل محمدی بدون دغدغه در رقابت ها حضور می یابند.

امیرحسین اسکندریان مدیرعامل زحمت کش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان نیز تمام نیازهای این تیم را برطرف کرده و نقش مهمی در این موفقیت داشته است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن