سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری فاتح فوتسال کارکنان شهرداری همدان

b_150_100_16777215_00_images_photo_2017-02-17_20-22-06.jpgتیم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری عنوان قهرمانی پانزدهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری همدان را کسب کرد.

به گزارش "همدان فوتبال"، پانزدهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری همدان همه ساله به میزبانی سازمان فرهنگی ورزشی برگزار می شود و در این دوره از رقابت ها دو تیم آتش نشانی و سازمان ورزش شهرداری با برتری مقابل حریفات خود فینالیست شدند.

 تیم آتش نشانی با نتیجه سه بر دو بر سازمان اتوبوس رانی به فینال صعود کرد و سازمان فرهنگی ورزشی نیز سه بر صفر شهرداری ستاد را از پیش رو برداشت تا به دیدار نهایی راه یابد.

در دیدار فینال این مسابقات دو تیم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و آتشنشانی در وقت قانونی با ارایه  بازی جذاب و در حین حال پر برخورد به تساوی چهار چهار رسیدند.

در وقت اضافه این رقابت ها دو تیم جانب احتیاط را رعایت کردند و در نهایت بازی به ضربات پنالتی کشیده شد.

در ضربات پنالتی تیم سازمان فرهنگی ورزشی چهار بر سه به برتری رسید تا در مجموع با نتیجه هشت بر هفت حریف قدرتمند و قدیمی خود را شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

گلهای آتش نشانی را رضا سعیدی، مصطفی غفوری و وحید آزادی (دو گل) به ثمر رساندند و در مقابل گلهای سازمان فرهنگی ورزشی را هادی بلوری (دو گل) مسعود زرینی و مهران حبیبی  به ثمر رساندند.

هادی بلوری، علی پناهی زاده و مسعود زرینی ستاره های تیم شهرداری در این مسابقه بودند.

ترکیب تیم سازمان فرهنگی ورزشی در این دوره از مسابقات را  علی پناهی زاده، مسعود زرینی، هادی بلوری، حسن محمدی، مجید همراهی، میثم حاج عباسی، ذکریا هنری،عباس صحراکار، مهران حبیبی. رحمت اله سنقری، مجتبی وثوقی، علیرضا پیری و محمد نجفی تشکیل دادند.

همچنین محمد بختیاری، محمدهادی آزادی، رسول رنجبران، رضا رنجبران، حسین عزیزی، محمدرضا خانی، علی شبابی، مجید محمدی وارسته، سعید مرادی،  مصطفی غفوری نیا و رضا سعیدی به سرپرستی جعفر شادکام اعضای تیم فوتسال آتش نشانی در این دوره از رقابت ها هستند.

در این دوره از مسابقات 9 تیم شرکت داشتند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن