Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /home/hamedanf/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0
همدانی ها میزبان کلاس مربیگری سطح یک فوتسال آسیا

همدانی ها میزبان کلاس مربیگری سطح یک فوتسال آسیا

b_150_100_16777215_00_images_stories_25389.jpgکلاس مربیگری سطح یک فوتسال آسیا از امروز پنجشنبه به میزبانی شهر همدان دایر شده است.

 

به گزارش "همدان فوتبال"، این دوره مربیگری سطح یک فوتسال آسیا با هماهنگی کمیته آموزش و کمیته فوتسال استان همدان به مدت پنج روز در مجتمع آموزشی شهید مفتح همدان دایر شده است.


20 مربی فوتسال از استان های همدان ، کرمانشاه و کردستان زیر نظر علیرضا رعدی و مهدی امینی مدرسان فدراسیون فوتبال آموزش های لازم را فرا می گیرند.


در پایان این دوره آموزشی آزمون تئوری و عملی از مربیان گرفته می شود و به نفرات قبول شده مدرک سطح یک فوتسال آسیا اعطا خواهد شد.


برگزاری این کلاس در تقویم 2015 کمیته آموزش فدراسیون است که برخورداری از میزبانی این سطح از کلاس فوتسال افتخار بزرگی برای جامعه فوتسال استان به شمار می رود.


همدان یکی از فعال ترین استان ها در برگزاری کلاس های مربیگری در سطح آسیا است و تاکنون شاهد برگزاری دوره های مربیگری درجه C، B، A آسیا در این استان بوده ایم.


در حال حاضر بیش از 50 مربی دارای مدارک آسیایی در سطح فوتبال و فوتسال استان همدان فعالیت دارند

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن