رای کمیته انضباطی در مورد دیدار پاس و نیروی زمینی صادر شد

ادامه مطلب: رای کمیته انضباطی در مورد دیدار پاس و نیروی زمینی صادر شدکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در مورد دیدار تیم‌های پاس همدان و نیروی زمینی صادر کرد.

ادامه مطلب: رای کمیته انضباطی در مورد دیدار پاس و نیروی زمینی صادر شد

برتری آریان در همدان و مصاف پاس با کیان سام بابل

ادامه مطلب: برتری آریان در همدان و مصاف پاس با کیان سام بابلآریان همدان، هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را با برتری پشت سر گذاشت.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان؛ تیم آریان که از ساعت ۱۴ دیروز در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج میزبان آکادمی کیای تهران بود در پایان میهمان خود را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد.
در این دیدار پویا قمری، مسعود رمضانی و آرمین طلایی منش برای آریان همدان گل زدند.
تیم آریان با این برتری ۱۵ امتیازی شد و به رده دهم جدول گروه دوم صعود کرد.
پاس همدان هم از ساعت ۱۴ امروز در ورزشگاه شهدای ساری میهمان کیان سام بابل است.
تیم پاس در پایان هفته دوازدهم لیگ دسته دو با ۱۶ امتیاز در رده هفتم و کیان سام بابل با ۶ امتیاز در رده چهاردهم گروه اول قرار دارد.

مصاف آریان در همدان و پاس در اهواز

ادامه مطلب: مصاف آریان در همدان و پاس در اهوازدر هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور نمایندگان همدان، به مصاف حریف می‌روند.

مصاف نمایندگان استان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور

ادامه مطلب: مصاف نمایندگان استان در لیگ دسته دوم فوتبال کشوردر هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور نمایندگان همدان، از ساعت ۱۴ امروز به مصاف حریف خود رفتند.

فقر فرهنگی در فوتبال همدان و جنجال و حاشیه یکی پس از دیگری

ادامه مطلب: فقر فرهنگی در فوتبال همدان و جنجال و حاشیه یکی پس از دیگریاین روزها فوتبال باشگاهی همدان آبستن حوادث عجیبی شده که ریشه در فقر فرهنگی دارد و متولیان امر باید فکری به حال آن کنند.