حاشیه‌نگاری مسابقه الوند همدان و شهرداری دزفول؛

از روز پرکار برانکارد و پزشکیاران تا عصبانیت همدانی‌ها از تساوی الوند

b_150_100_16777215_00_images_stories_alvand_logo.gifمسابقات بین الوند همدان و شهرداری دزفول در چارچوب لیگ دسته دوم ایران با حواشی مختلف همراه بود.

 

به گزارش "همدان فوتبال"؛ عصر سه‌شنبه 22 مهر ماه در ورزشگاه شهید مفتح دومین تساوی خانگی تیم فوتبال الوند همدان رقم خورد تا این تیم بدون کسب پیروزی و قبول شکست لیگ دسته دوم را ادامه بدهد.

 

مسابقه بین الوند همدان و شهرداری دزفول با قضاوت ابوالفضل دوستی(داور وسط)، حسین سلیمانی، مهدی صناعی(کمک داور) و محمود بهرامی(داور چهارم) همگی از استان قزوین و همچنین عباس ورمه‌چناری از تهران هم به عنوان نماینده اعزامی سازمان لیگ فوتبال در حضور حدود 200 علاقه‌مند به فوتبال و در ورزشگاه 15 هزار نفری شهید مفتح برگزار شد.

 

بازیکنان الوند قبل از شروع بازی با در دست داشتن پلاکاردی هفته ولایت و عید سعید غدیر را تبریک گفتند.

 

لباس‌های تیم الوند در این فصل با آرم و لوگوی گروه هتل‌های بین‌المللی باباطاهر به عنوان یکی از حامیان مالی تیم الوند منقش شده است.

 

با وجود پیگیری‌های فراوان مدیران باشگاه الوند مبنی بر ترمیم قسمت‌هایی از زمین چمن ورزشگاه مفتح و غلطک زدن زمین، این موضوع اتفاق نیفتاد و رضا جدی مدیریت ورزشگاه قول مساعد داد تا ترمیم زمین به زودی صورت بگیرد.

 

در ابتدای بازی، ناظر بازی به برخی از تماشاگران اعتراض داشت که نباید بازی را به حاشیه ببرند که این موضوع با پا درمیانی نیروی انتظامی حل شد.

 

بهرام یدی مالک، وحید بیگم‌جانی مدیر عامل الوند، سیدمحمد عیوقیان رئیس هیئت فوتبال استان و عباس قهرمانی از کارکنان اداره ورزش و جوانان از جایگاه ویژه بازی را دنبال می‌کردند.

 

امروز پزشکیاران و مسئولان برانکارد و حمل مصدوم روز پرکاری داشتند و بارها برای مداوای مصدومین به زمین رفتند که در این میان سهم زمین خوردن بازیکنان دزفولی چند برابر الوندی‌ها بود.

 

ابوالفضل دوستی در این بازی شش بار از کارت زرد خود استفاده کرد که چهار بازیکن الوند و دو بازیکنان شهرداری دزفول جریمه شدند.

 

در 15 دقیقه پایانی، بازی درگیرانه‌ای از هر دو تیم را شاهد بودیم که این موضوع باعث شد تا درگیری فیزیکی و اعتراضاتی از سوی بازیکنان و حتی کادر فنی هر دو تیم را شاهد باشیم.

 

مربیان فوتبال و بیش از 10 بازیکن تیم فوتبال پاس از نزدیک این بازی را تماشا کردند و در برخی مواقع بازیکنان الوند را نیز تشویق می‌کردند.

 

با وجود بازی نسبتا خوب الوندی‌ها اما تماشاگران از بازیکنان این تیم تقاضای برد داشتند که عدم تحقق آن با اعتراضاتی همراه بود.

 

تا پایان هفته دوم مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه‌های ایران و در گروه چهارم این رقابت‌ها تیم الوند همدان با کسب دو امتیاز در رده پنجم قرار گرفته است.

 

در چارچوب هفته سوم این رقابت‌ها الوندی‌ها باید سفر یک‌هزار و 200 کیلومتری به شمال شرق ایران داشته باشند و روز سه‌شنبه 29 مهر ماه از ساعت 15 به مصاف نماینده خراسان شمالی تیم گرند بجنورد بروند.

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن