با لشکری از محروم و مصدوم به بوشهر رفته‌ایم

ادامه مطلب: با لشکری از محروم و مصدوم به بوشهر رفته‌ایمسرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال کشور برابر ایرانجوان بوشهر بسیاری از بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداریم.

"تیم گرین کشاورز نهاوند"، تنها نماینده فوتبال استان همدان در لیگ دسته سوم، نیازمند حمایت

ادامه مطلب: با نزدیک شدن به شروع رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم گرین کشاورز نهاوند تنها نماینده استان در این مسابقات با مشکلات زیاد مالی مواجه است که حل این مشکلات همت مسئولان را می‌طلبد.

شورای شهر با تمام توان از تیم فوتبال شهرداری همدان حمایت می‌کند

ادامه مطلب: شورای شهر با تمام توان از تیم فوتبال شهرداری همدان حمایت می‌کندنایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: تیم فوتبال شهرداری همدان امید جوانان و نوجوانان شهر بوده و امسال شورای شهر با تمام توان از این تیم حمایت خواهد کرد.

طلایی‌منش: تا پای جان در هر دیدار برای کسب 3 امتیاز خواهیم جنگید

ادامه مطلب: طلایی‌منش: تا پای جان در هر دیدار برای کسب 3 امتیاز خواهیم جنگیدسرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در هر دیدار از رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تا پای جان برای کسب 3 امتیاز و پیروزی می‌جنگیم.

خلیلی: مدیریت جدید پرسپولیس به حمایت و زمان نیاز دارد

ادامه مطلب: خلیلی: مدیریت جدید پرسپولیس به حمایت و زمان نیاز داردپیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که تیم مدیریتی جدید این باشگاه هم به حمایت و هم به زمان نیاز دارد.