وداع با آسیا؛ پرسپولیسِ بی رمق، الهلال را به النصر رساند

ادامه مطلب: وداع با آسیا؛ پرسپولیسِ بی رمق، الهلال را به النصر رسانددیدار تیم‌های پرسپولیس و الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با برتری ٣ بر صفر میزبان به پایان رسید.

ایران همچنان بی‌رقیب؛ صدرنشینی مقتدرانه با پیروزی برابر امارات

ادامه مطلب: ایران همچنان بی‌رقیب؛ صدرنشینی مقتدرانه با پیروزی برابر اماراتدیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و امارات در چارچوب سومین بازی از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با پیروزی تیم فوتبال کشورمان به پایان رسید.

پاس همدان به برد رسید

ادامه مطلب: پاس همدان به برد رسید تیم فوتبال پاس همدان پس از چند هفته ناکامی در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، به برد رسید تا به جایگاه دهم جدول صعود کند.

شیرینی صعود شهرداری همدان به لیگ یک؛ پایان تلخکامی فوتبال همدان

ادامه مطلب: شیرینی صعود شهرداری همدان به لیگ یک؛ پایان تلخکامی فوتبال همدانتساوی شهرداری همدان در بازی چهارشنبه شب گذشته مقابل علم و ادب تبریز و صعود مستقیم به لیگ دسته اول فوتبال کشور در حالی رقم خورد که این استان پنج سال برای صعود از لیگ ۲ همواره درجا زده بود.

نمایندگان فوتبال همدان در اندیشه برد در ایستگاه یازدهم لیگ ۲

ادامه مطلب: نمایندگان فوتبال همدان در اندیشه برد در ایستگاه یازدهم لیگ ۲نمایندگان فوتبال همدان در هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در شرایطی به مصاف حریفان خود می‌روند که برای بهبود جایگاه خود نیاز مبرم به کسب پیروزی دارند.