شروع پر افت و خیز نمایندگان فوتبال همدان در لیگ

ادامه مطلب: شروع پر افت و خیز نمایندگان فوتبال همدان در لیگ هفته نخست رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی به پایان رسید که نمایندگان همدان شروع پر افت و خیزی را به نمایش گذاشتند.

توقف لیگ ۲ فوتبال در ایستگاه حواشی

 ادامه مطلب: توقف لیگ ۲ فوتبال در ایستگاه حواشیاتفاق‌های هفته پایانی رقابت‌های گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور با مطرح شدن ادعای تبانی و درخواست برخی تیم‌ها مبنی بر ورود کمیته‌های نظارتی فدراسیون بر نتایج مسابقات باعث شد تا قرعه کشی پلی‌آف نیز تا اطلاع ثانوی انجام نشود.

سرنوشت سیاه «پاس»

ادامه مطلب: سرنوشت سیاه «پاس»سقوط تدریجی پاس تهران تیمی که قهرمانی در آسیا و لیگ برتر را در کارنامه‌اش داشت از وقتی استارت خورد که مسئولان سیاسی و ورزشی ایران در اواسط دهه 80 با شعار احیای فوتبال در شهرستان‌ها، پاس را که به معنای واقعی یک باشگاه حرفه‌ای بود، به همدان تبعید کردند تا در نهایت، روز گذشته به لیگ دسته سوم سقوط کند.

ادامه مطلب: سرنوشت سیاه «پاس»

آتش زدن نفت و گاز گچساران ماموریت بعدی پاس برای رسیدن به صعود

ادامه مطلب: آتش زدن نفت و گاز گچساران ماموریت بعدی پاس برای رسیدن به صعودتیم دسته دومی پاس که این روزها با نظم بهتری تمرینات خود را پیگیری می‌کند با استفاده از شرایط میزبانی به دنبال کسب نتیجه مطلوب از حریف جنوبی خود نفت و گاز گچساران است.

گل محمدی گزینه اول شهرداری چی ها/ پرداخت 80 درصد قراردادها

ادامه مطلب: گل محمدی گزینه اول شهرداری چی ها/ پرداخت 80 درصد قراردادهامسوولان تیم شهرداری همدان برای حضور قدرتمند در فصل جدید رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور دست بکار شدند.   ادامه مطلب: گل محمدی گزینه اول شهرداری چی ها/ پرداخت 80 درصد قراردادها