مصاف شهرداری همدان برابر ماشین‌سازی تبریز

ادامه مطلب: مصاف شهرداری همدان برابر ماشین‌سازی تبریزدر هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم فوتبال شهرداری همدان در تبریز به مصاف ماشین‌سازی خواهد رفت.

مصاف با پیرمردهای اماراتی و ستاره‌های برزیلی- آرژانتینی

ادامه مطلب: مصاف با پیرمردهای اماراتی و ستاره‌های برزیلی- آرژانتینیاز ۲۳ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی امارات برای مصاف با ایران ۱۱ بازیکن، ۳۰ و بالای ۳۰ سال سن دارند.

چوب حراج بر آبروی مکتب پاس و فوتبال همدان

ادامه مطلب: چوب حراج بر آبروی مکتب پاس و فوتبال همدانناکامی و ناپاکی، واژه‌هایست که این روزها مصداق علنی تیم پاس شده است، تیمی که با دخالت‌های مستقیم بعضی از آقایان، به سرنوشت تلخی در همدان مبتلا شده، سرنوشتی که چوب حراج بر آبروی مکتب پاس و البته فوتبال همدان زده است.

استارت شهرداری همدان برای حضور در لیگ یک فوتبال کشور

ادامه مطلب: استارت شهرداری همدان برای حضور در لیگ یک فوتبال کشوردور جدید تمرینات آماده‌سازی تیم فوتبال شهرداری همدان برای حضور در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور آغاز شد.

عوامل تبانی در فوتبال نقره داغ شدند/سقوط، کسر امتیاز و محرومیت مادام العمر در لیگ دسته دو

ادامه مطلب: عوامل تبانی در فوتبال نقره داغ شدند/سقوط، کسر امتیاز و محرومیت مادام العمر در لیگ دسته دوباشگاه سردار بوکان به سقوط به لیگ استانی و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد. باشگاه شهید قندی یزد به سقوط به لیگ دسته سوم و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد. باشگاه‌های شاهین بندرعامری و شهرداری ماهشهر و پاس همدان هرکدام به کسر شش امتیاز در لیگ فعلی و کسر شش امتیاز در لیگ آینده و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.