تجربه توشه راه ذوب و فلزات برای صعود به لیگ دسته دوم باشگاههای کشور

b_150_100_16777215_00_images_stories_toop0000.jpgذوب و فلزات با درس گرفتن از بسیاری از تجربیات فصول قبل امسال به صعود به لیگ دسته دوم بیاندیشد .

به گزارش "همدان فوتبال"، تیم فوتبال ذوب و فلزات بهار در دهه 70 با مدیریت زارعی در شهرستان بهار رسما کار خود را آغاز نمود .

این تیم خصوصی از لیگ دسته دوم شهرستان بهار کار خود را آغاز و سال به سال مراحل ترقی را طی نمود و به لیگ استان راه یافت .

این تیم تاکنون در سال های  مختلف  سه دوره قهرمان استان شده است و دو دوره به عنوان قهرمان جام حذفی استان حضور در مسابقات حذفی کشور  و  سه دوره نیز به عنوان قهرمان استان حضور در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور را نیز تجربه نموده است.

بهترین نتیجه این تیم در لیگ سه مربوط به سال  90 می شود که این تیم  با سرمربیگری علی ضمیری کامل در آستانه صعود به لیگ دسته دوم هم قرار گرفت ولی به دلیل مشکلات مالی از ادامه مسابقات نهایی لیگ دسته سوم انصراف داد تا علاوه بر جریمه 30 میلیونی فدراسیون بسیاری از بازیکنان این تیم نیز ساز جدایی بزنن و راهی تیم های دیگر شوند .

این تیم امسال نیز سودای صعود در سر دارد و پس از وقفه ای یک ساله و دوری از مسابقات راهی رقابتها دشوار لیگ سه شده است .

حضور این تیم در مسابقات دسته سوم تنها 20 روز است که قطعی شده و این تیم با ترکیبی از بازیکنان بومی و جوان راهی مسابقات شده است .

امسال نیز زارعی به ضمیری کامل مربی جوان و با دانش خود اعتماد کرده  است  و قصد دارد با درس گرفتن از بسیاری از تجربیات فصول  قبل امسال به صعود به لیگ دسته دوم بیاندیشد .

ذوب و فلزات بهار در گروه دوم این رقابتها قرار گرفته است و باید به مصاف تیم های  شهرداری همدان ، شهرداری نقده ، مصطفی لو تبریز ، دام وطیور روانسر ، برق ارومیه ، هراس تبریز ، شهرداری زنجان ، پیروزی کامیاران ، بعثت کرمانشاه ، هلال احمر ایلام و نماینده تبریز برود و در صورت صعود به دور بعد این رقابتها با 14 تیم برتر فصل گذشته و ده تیم برتر گروههای پنج گانه دیدار کند .

با توجه به اینکه مسابقات تنها به صورت دور رفت برگزار می شود ذوب و فلزات  در5  دیدار میزبان  و در 6 دیدار میهمان حریفان خود خواهند بود.

هفته اول این رقابتها از سه شنبه  19 شهریورماه سال جاری آغاز می شود و تیم ذوب و فلزات  در اولین گام در استادیوم شهدای قدس همدان میهمان هم استانی خود شهرداری همدان خواهد بود

ذوب و فلزات  در هفته دوم این رقابتها دوشنبه 25 شهریورماه در ورزشگاه جوانان بهار میزبان بعثت کرمانشاه خواهد بود.

فهرست کادر مدیریتی و فنی و بازیکنان تیم فوتبال ذوب و لزات بهار در رقابت های لیگ دسته سوم باشگاه های کشور :

کادر مدیریتی :

رییس هیات مدیره : سعید بهدوز

مدیرعامل: محمد زارعی

کادر فنی:

سرپرست : عباس بهزادی

سرمربی: علی ضمیری کامل

مربی: رضا نوری

مربی : رضا احمدی

تدارکات : مهدی شاهرخی

پزشکیار : فرامرزی

بازیکنان :

علیرضا کرمی

امیر ابوالفتحی

میلاد ضیثه

میلاد داوودی

رضا گودرزی

امین نراقی

مجید شعبانی

بهروز قاسملو

مهدی مظاهری

میثم مرادی

محمد معینی

احمد شیرزاد

اشکان منصوری

محسن سجادیان

یاسر صمدزاده

علی شاهرخی

حامد مولوی

میلاد بهزادی

میلاد مهدوی

علی چراغی

شهرام پیشخورد

مهرداد اسدی

فرشاد جلیلوند

محمود فعلی

محمود شاهرخی

نظرات   

0 #1 صمد 1392-06-25 20:36
من خیلی دوست دارم به تیم ذوب برم من در کنار اونا تمرین میکنم ولی تو تیم دیگه ای در بهار همیشه ارزو داشتم برم تیم ذوب

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن