اعتصاب برخی از داوران استان در اعتراض به انتصاب مشفق

b_150_100_16777215_00_images_stories_davar.jpgهفته گذشته چند تن از داوران استان با حضور در مقابل هیات فوتبال و تشکیل جلسه با رئیس هیات اعتراض خود را نسبت به انتخاب هرمز مشفق به سمت مسئول کمیته داوران هیئت فوتبال استان همدان اعلام کردند.

به گزارش "همدان فوتبال"، این قاضیان همدانی با اعتصاب خود خواستار برکناری مشفق از ریاست کمیته داوران هیئت فوتبال استان شدند.

اسامی داوران معترض به شرح زیر است:

مهدی الوندی و حمیدرضا رحیمی از لیگ برتر فوتبال، حمیدرضا قدسی از لیگ برتر فوتسال، حمید شمس‌والا از لیگ یک فوتسال و داوود مهرابی، مرتضی دباغیان، بهروز عالمی، امید جمشیدی و پیام حیدری از لیگ یک فوتبال.

لازم به ذکر است که یک منبع آگاه به خبرنگار "همدان فوتبال" گفت: این داوران پیش از انتصاب مشفق نیز مخالفت شدید خود را با انتصاب این فرد به سیدمحمد عیوقیان، رئیس هیئت فوتبال استان اعلام کرده بودند اما مشفق باز هم با رابطه بر صندلی ریاست کمیته داوران تکیه کرد. در ضمن برخی داوران نیز به همین دلایل و با بهانه‌های واهی مانند مصدومیت یا مشغله کاری از قضاوت‌های کشوری خود سرباز زدند.

نظرات   

+5 #11 davar 1392-04-25 00:35
to ro khoda enghadr bi kherad nabash.age gharar bud kasi raeeise komiteye davaran beshe ,moshfegh bad tarinn va eshtebahtarin gozine dar kole ostan bod.ke moteasefane be khatere esrare ziyade moshfegh va rayzani haye shabane ruziye un belakhare shod.

-8 #10 shahin 1392-04-07 20:44
سلام.لطفا انقدر بد سلیقه نباشید.شماهایی که اتقدر الکی کلاس میزارین انگشت کوچیکه ی مشفق هم نمیشین .داوری که مختص به شما چند نفر نیست .شماها با قربانی کردن تیم های شهرستانی داوری یاد گرفتید و حالا اسم خودتون رو گذاشتین داور لیگ یکی .قضاوت های یک طرفه شماها رو تو لیگ استان به نفع تیم های همدانی هیچ کی فراموش نمیکنه.حالا راجع به یه شخصیت بین المللی بنام مشفق شماها فقط سکوت پیشه کنید.

+24 #9 داور 1392-03-13 15:11
درجلسه ای کهبین داوران و مشفق چند روز پیش برگزار شد بزرگان داوری ما 180 درجه تغییر مسیر داده و شروع به اضحارندامت و پاچه خواری کردن حتی یکی از مثلا بزرگان گفتش (ای مشفق ای پامادور ای نجات دهنده کشتی به گل نشسته داوری......)آقای ح.ر خجالت نمیکشی سنی ازت گذشته همین مصداقی بود که فرستادت بعد 50سال لیگ برتر....ماداورا هر چی میکشیم از بی عرضگی بزرگامونه!!!!

+14 #8 امین رمی 1392-03-07 15:55
به نظره من یثربی از مصداقی بهتر مدیریت میکرد و پارتی بازیش کمتر بود مصداقی با رفیق بازی و پارتی بازی معروفه. داورها باید یکی باشن و یه نفر که عادل باشه رو انتخاب کنند.........نباید منتظره این باشن که مدیره ضعیفی مثل عیوقیان که اختیار انتخاب نداره وتسلیم فشارهای بالا میشه واسشون انتخاب کنه دوستان بیاید متحد و یکی باشیم.

+3 #7 داور 1392-03-04 00:33
مثل اینکه قحط الرجاله و مثال انتخاب بین بد وبدتره.......
من نمیگم من بشم ریییس کمیته ولی آدمای لایقی تو کمیته هستند مثل محرابی رحیمی دباغیان و...

+26 #6 jafar 1392-03-03 23:27
manam migam ke moshfegh bayad bere

-7 #5 miz arzesh nadare 1392-03-03 11:29
تو اول تکلیتو با خودت مشخص کن بعد بیا نظربده.نکنه میگی که تو بشی رییس کمیته؟بهتره که کوتاه فکری رو کنار بزاری این حرفا اصلا عاقلانه نیست.مصداقی سگش شرف داره به مشفق.

+11 #4 داور 1392-03-02 00:05
به نظره من نه تنها مشفق باید بره مصداقی که باند باز تر و کثیف تر از مشفقه هم باید بره...با بودن امثال اینا و مدیریت ضعیف عیوقیان باید در کمیته داوران رو تخته کرد.!!!!

+38 #3 miz arzesh nadare 1392-02-28 17:00
moshfegh khejalat bekesh.

+39 #2 tarafdare davari 1392-02-28 12:52
سلام .آقای مشفق خودتون سنگین برین کنار این پست برای شما خیلی بزرگه.بیخود خودتو اینجوری ضایع نکن.من برای خودت میگم.امکان نداره موفق بشی.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن