پيشكسوت فوتبال همدان در كادر فني پاس

b_150_100_16777215_00_images_stories_kadre_fani_behgandom.jpgمحمد بهگندم به کادر فني تيم فوتبال پاس همدان اضافه شد.

به گزارش "پايگاه اطلاع رساني فوتبال همدان"، محمد بهگندم، پيشکسوت فوتبال همدان و از مربيان قديمي و با تجربه استان، به عنوان مربي بومي به کادر فني تيم فوتبال پاس همدان معرفي و پس از تائيد کمالوند، سرمربي اين تيم به کادر فني اضافه شد.

محمد بهگندم که پيش از اين مديريت آکادمي باشگاه پاس را بر عهده داشت به زودي کارش را با تيم بزرگسالان پاس آغاز مي‌کند.

بهگندم در اين رابطه گفت: چند روز پيش مديرعامل باشگاه با من تماس گرفت و من هم اعلام آمادگي کردم، اما فرصت مذاکره پيدا نکرده‌ام و شايد اين روزها با کادر فني صحبت كنم.

وي افزود: چند روزي است درگير تمرين با جوانان هستم و اگر اتفاق خاصي رخ ندهد و عباس صوفي اجازه دهد امروز کار را قطعي کرده و از فردا در تمرينات تيم حاضر خواهم شد.

بهگندم در مورد شرايط فعلي پاس نيز گفت: بازيکنان کمي در زدن ضربات سر و بازي در هوا مشکل دارند که اميدوارم کمالوند براي اين مشکل به دنبال راه حلي باشد.

وي در پايان خاطرنشان کرد: کار پاس بر روي کاغذ چندان دشوار نيست، اما در فوتبال چيزي مشخص نيست و شايد پاس در همين گروه هم با مشکل مواجه شود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن