تداوم صدرنشینی ملی‌پوشان در لیگ برتر فوتبال همدان

b_150_100_16777215_00_images_157177102179581816218762495988018710550.jpgلیگ برتر فوتبال استان همدان در شرایطی هفته پنجم خود را پشت سر گذاشت که در این هفته شاهد دو بازی با نتیجه جالب و مشابه پنج بر صفر بودیم.

به گزارش همدان فوتبال، بازی‌های هفته پنجم لیگ برتر فوتبال استان با برتری تیم‌های صدرنشین انجام شد. در این هفته 22 بار توپ از خط دروازه‌ها گذشت و نکته جالب اینکه دو بازی با نتیجه پرگل و مشابه پنج بر صفر رقم خورد.

تیم صدرنشین ملی‌پوشان نهاوند در همدان جشنواره گل به راه انداخت و با پنج گل اتحادجوان مریانج را از میان برداشت تا به صدرنشینی خود ادامه دهد. نهاوندی‌ها حالا با 13 امتیاز و تفاضل گل مثبت 13 در لیگ برتر فوتبال استان آقایی می‌کنند.

«تالاروحدت» همدان اما با سه گل تیم شهدای باباعلی بهار را از میان برداشت و با 13 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم ملی‌پوشان نهاوند، به صدر چسبید. نکته جالب اینکه تعداد گل‌های خورده تیم بهاری در لیگ برتر فوتبال استان به عدد 20 رسیده، در شرایطی که آنها در پنج بازی فقط دو گل به ثمر رسانده‌اند.

«گرین‌کشاورز» نهاوند تیم سوم جدول رده‌بندی در خانه با نتیجه سه بر دو شهید شیرودی لالجین را شکست داد و با 11 امتیاز، کماکان تعقیب کننده دو تیم بالایی جدول خواهد بود. لالجینی‌ها نیز با هفت امتیاز در رده پنجم جدول باقی ماندند.

«ستاره سرخ» تویسرکان در سامن، با نتیجه سه بر یک مقابل میزبان پیروز شد تا با هفت امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم شهید شیرودی لالجین در رده چهارم جدول جا خوش کند. شهدای سامن نیز با پنج امتیاز رتبه هشتم جدول را مال خود کرده و چشم به روزهای آتی می‌دوزد.

اما در ملایر تیم مهر همدان کار دشواری نداشت و با پنج گل تیم وحدت این شهرستان را شکست داد تا کمی به اوضاع نابسامان خود بهبود ببخشد. مهر همدان اکنون با 6 امتیاز در رده هفتم قرار گرفته و وحدت ملایر هم با یک امتیاز و تفاضل گل منفی 12 رده‌ای بهتر از نهم در اختیار ندارد.

نکته جالب اینکه تیم شهدای باباعلی بهار در قعر جدول بدون امتیاز و با تفاضل گل منفی 18 روزگار می‌گذراند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن