تیم فوتبال شهرداری همدان لایق صعود به لیگ دسته اول کشور است

b_150_100_16777215_00_images_team_shahrdari.jpgمدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: تیم فوتبال شهرداری همدان با نتایج درخشان در نیم فصل نخست ثابت کرد لایق صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور است.
حمید سیفی با اشاره به نتایج درخشان تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار داشت: تیم فوتبال شهرداری همدان همانطور که در ابتدای فصل هم تاکید داشتم یک تیم همدل و بی‌حاشیه است.
وی افزود: وجود کادر فنی و عوامل اجرایی صد در صد بومی، بیش از ۸۰ درصد شاکله بازیکنان بومی و مدیریت حرفه‌ای یک مجموعه بسیار همدل و خوب را در این تیم تشکیل داده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه این تیم به شایستگی قهرمانی نیم فصل را کسب کرد، گفت: بهترین خط حمله، بیشترین پیروزی و کمترین شکست و یکی از بهترین تیم‌های ایران در کسب نتایج خارج از خانه نشان از عملکرد کاملاً درخشان تیم فوتبال شهرداری همدان است‌.
سیفی خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تا جایی که بتواند در ادامه راه حمایت‌های مادی و معنوی و تمام زیرساخت‌های لازم را در اختیار این تیم قرار خواهد داد.
وی با اشاره به پرداخت پاداش ویژه قهرمانی نیم فصل اول گروه نخست لیگ دسته دوم فوتبال کشور بیان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان مبلغ هرچند اندکی را قبل از پایان سال به عنوان پاداش قهرمانی نیم فصل برای افزایش انگیزه و روحیه به بازیکنان و کادر فنی و عوامل اجرایی تیم فوتبال شهرداری همدان تقدیم خواهد کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: امیدواریم در پایان فصل نیز بتوانیم جشن قهرمانی و صعود تیم فوتبال شهرداری را بگیریم و استان همدان با شایستگی صاحب یک نماینده در این لیگ شود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن