تساوی فوتبالیست های شمس آذر مقابل پاس همدان

b_150_100_16777215_00_images_0x686461f1cc268b77_0.jpgتیم فوتبال شمس آذر قزوین در ادامه رقابت های لیگ دو مقابل پاس همدان به نتیجه تساوی رسید.
هفته دوازدهم لیگ دو فوتبال باشگاه های کشور در حالی پیگیری شد که تیم فوتبال شمس آذر قزوین در دیدار مقابل پاس همدان به تساوی بدون گل رسید.
در این دیدار که به میزبانی همدان برگزار شد ، نماینده استان اگر چه توانست میزبان خود را متوقف کند و با یک امتیاز راهی قزوین شود ، اما امتیازهایی که این تیم در دیدارهای گذشته از دست داده است، نشان می دهد این تساوی دردی از شمس آذر دوا نمی کند.
شاگردان یوسف بخشی زاده که هفته قبل هم به نتیجه تساوی رضایت داده بودند ، در دومین هفته متوالی هم با کسب نتیجه تساوی دو امتیاز دیگر را از دست دادند.
تیم شمس آذر به هر اندازه که در شش دیدار ابتدایی فصل موفق بود و ده امتیاز کسب کرد ، در شش هفته دیگر با قبول چهار شکست متوالی و گرفتن تنها دو امتیاز از دو تساوی مقابل رقبا کارنامه ضعیفی را از خود بر جای گذاشت تا رفته رفته به انتهای جدول نزدیک شود.
نماینده استان اگر می خواهد در ادامه مسابقات روند ناکامی های خود را پایان ببخشد و خود را به جمع تیم های بالایی جدول نزدیک تر کند ، نباید امتیاز از دست دهد.
شمس آذر در جدول رده بندی لیگ دو باشگاه های کشور با کسب دوازده امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار دارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن