طلایی‌منش: تا پای جان در هر دیدار برای کسب 3 امتیاز خواهیم جنگید

b_150_100_16777215_00_images_photo_2017-04-25_17-39-30.jpgسرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در هر دیدار از رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تا پای جان برای کسب 3 امتیاز و پیروزی می‌جنگیم.
تیم فوتبال شهرداری همدان در این فصل با حضور یک مربی باتجربه پا به رقابت‌های لیگ دسته دوم گذاشته است که گفتگوی تفضیلی با رضا طلایی‌منش سرمربی این تیم انجام داده‌ایم.
لطفا یک بیوگرافی از دوران بازیگری و مربیگری خودتان بگویید؟
از سال 60 دوران بازیگری خود را در رده‌های مختلف نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در تیم‌های مختلف آغاز کردم، سال 64 بعد از پایان خدمت سربازی در تیم بانک ملی بروجرد بازی کردم بعد از آن به مدت 9 سال بازیکن تیم منتخب همدان بودم که توانستیم هر سال به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم.
در تیم منتخب همدان سال 66 در لیگ آزادگان بازی می‌کردم، در سال 70 نیز در تیم تکاور تهران حضور داشتم بعد از آن مدتی مصدوم بودم که سپس از سال 78 به صورت مربی بازیکن به همدان بازگشتم که 5 سال متوالی تیم منتخب زیر 12 سال را در اختیار داشتم همچنین سال 84 با تیم زیر 14 سال‌های همدان در لیگ برتر حضور داشتیم که بازیکنانی نظیر مرتضی تبریزی، وحید علی آبادی، مهرداد رضایی، حمید گلزاری و نوید عاشوری شاگردان من بودند.
از سال 80 تا 86 تمام دوره‌های مربیگری را گذراندم و همیشه در کلاس‌ها جزو بهترین نفرات بودم از سال 86 که پاس به همدان آمد کنار این تیم بودم، سال 90 تیم فوتبال پاس نوین را گرفتم که توانستیم با این تیم به لیگ دسته اول صعود کنیم و 3 سال هم با الوند در لیگ دسته اول حضور داشتیم و همواره مدعی بودیم. سال 94 به گیتی‌پسند اصفهان رفتم و بعد دوباره به پاس بازگشتم و دو سالی هم از مربیگری دور بودم.
چه شد که سرمربیگری تیم فوتبال شهرداری همدان را قبول کردید؟
با حضور مدیری توانمند و البته فوتبالی در راس شهرداری همدان و صحبت‌هایی که مهندس صوفی با بنده انجام داد و دیدگاه و ظرفیت خوب تیم فوتبال شهرداری همدان را دیدم قبول کردم تا سکان هدایت این تیم را برعهده بگیریم و آماده‌ایم که بتوانیم تیمی قابل احترام بسازیم و سال فوتبال خوبی را برای فوتبال همدان رقم بزنیم. اعتقاد دارم فوتبال همدان شایسته حداقل داشتن یک تیم در لیگ دسته اول است.
شرایط اردوی پیش از فصل و جذب بازیکن چگونه بوده است؟
خوشبختانه اردوی بسیار خوبی را با حمایت مدیران شهرداری در دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار کردیم، در جذب بازیکن نیز به نسبت ظرفیت مالی تیم و سیاست باشگاه بازیکنان جوان و باتجربه خوبی را از فوتبال استان جذب کردیم همچنین در چند پست نیز بازیکن غیربومی گرفته‌ایم.
تاثیر ویروس کرونا را بر ورزش چگونه می‌بینید؟
در تمام دنیا از لیگ محلات تا سطح اول فوتبال کشور دغدغه تمام مربیان سلامت بازیکنان است به همین دلیل قبل و بعد از هر تمرین یک ربع درباره لزوم توجه بازیکنان به فاصله اجتماعی و بهداشت فردی صحبت می‌کنم همچنین تب بازیکنان، اکسیژن خون و تمام علائم آنها توسط پزشک تیم به صورت روزانه چک می‌شود.
قرعه‌کشی لیگ دسته دوم فوتبال کشور برای تیم فوتبال شهرداری همدان چگونه بود؟
از روز اول هم گفته بودم برای‌مان اهمیتی ندارد در کدام گروه قرار بگیریم چون به نظر شخص بنده تیم ضعیف در لیگ دسته دوم فوتبال کشور نداریم و همه تیم‌ها باتوجه به هزینه‌های سنگین برای کسب بهترین نتایج می‌جگند ما هم در هر دیدار چه در همدان چه دیدار خارج از خانه برای کسب 3 امتیاز به میدان می‌رویم و هر بازی برای ما حکم فینال را دارد.
هدف تیم فوتبال شهرداری همدان در این فصل از رقابت‌ها چیست؟
هیچ مربی حرفه‌ای قول صعود نمی‌دهد اما این قول را می‌دهم که فوتبال آبرومندانه و خوبی را ارائه دهیم از حیثیت فوتبال همدان به خوبی دفاع کنیم و تا سوت پایان هر رقابت تا پای جان بجنگیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم.
سخن پایانی؟
از حمایت‌هایی که تاکنون مهندس صوفی شهردار همدان، اعضای محترم شورای اسلامی شهر همدان، رئیس و معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان انجام داده‌اند تشکر می‌کنم و امیدوارم فصل خوبی را پشت‌سر بگذاریم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن