استاندار: باشگاه پاس به صورت ساختارمند مدیریت شود

b_150_100_16777215_00_images_z_shahrokhi.jpgاستاندار همدان گفت: باشگاه پاس باید با تبیین معیارهای حرفه‌ای فوتبال و بدون وابستگی به حمایت‌های دولتی، به صورت ساختارمند مدیریت شود.
سیدسعید شاهرخی روز چهارشنبه در نشست با رییس هیات فوتبال، مدیرعامل و اعضای کانون هواداران باشگاه پاس اظهار داشت: این باشگاه نیازمند ساختاری منسجم به لحاظ مدیریتی و اقتصادی است تا بتواند بدون مشکل و دغدغه‌های حمایتی در میادین کشوری حاضر شود.
وی بیان کرد: تا زمانیکه این باشگاه از هیات مدیره فوتبالی و کاردان برخوردار نباشد، نمی‌تواند به شکل منسجم و اصولی اداره شود چرا که در ساختار حرفه‌ای فوتبال داشتن هیات مدیره از اهمیت ویژه برخوردار است تا علاوه بر سیاستگذاری‌های کلان، پیگیری‌های لازم برای تامین منابع مالی نیز داشته باشد.
شاهرخی با اشاره به اینکه در حمایت از تیم پاس منع قانونی برای دستگاه‌های دولتی وجود دارد، گفت: هیات مدیره پاس باید با رایزنی و برقراری ارتباط با سرمایه داران اعم از کارخانجات و صنایع معدنی و تولیدی استان به گونه‌ای نسبت به تامین منابع مالی غیردولتی اقدام کند ضمن اینکه حوزه اقتصادی باشگاه در راستای طرح‌های درآمدزایی نیز بسیار مثمرثمر است.
استاندار همدان با تاکید بر اینکه شکل گیری رسمی یک باشگاه مستلزم برخورداری از هیات مدیره کاردان، منسجم و تاثیرگذار است، گفت: با معرفی اعضای هیات مدیره باشگاه پاس بسیاری از مشکلات حل می‌شود.
استاندار همدان: با معرفی اعضای هیات مدیره باشگاه پاس بسیاری از مشکلات حل می‌شود.
وی با قدردانی از پیگیری‌های مجدانه علی صمدی رییس و اعضای کانون هواداران باشگاه پاس پیرامون امور این تیم گفت: از اینکه هواداران سخت پیگیر امور تیم هستند، خرسندیم اما مسایل پاس باید ساختارمند حل شود و هیات فوتبال نقش بسزایی در این تشکیلات دارد.
تسریع در تشکیل هیات مدیره
شاهرخی با تاکید بر اینکه هیات فوتبال همدان هرچه سریعتر نسبت به معرفی اعضای هیات مدیره اقدام کند، گفت: این مسوولیت برعهده رییس هیات فوتبال است و باید انجام شود.
استاندار همدان با تقدیر از حمایت‌های امیر عظیمی مدیرعامل فعلی باشگاه پاس گفت: قدردان زحمات مدیرعامل پاس هستیم اما بازهم تاکید می‌کنیم که این باشگاه نیاز به سازوکار اصولی و حرفه‌ای دارد و برنامه ریزی‌ها باید در قالب هیات مدیره تدوین، مصوب و اجرایی شود.
وی افزود: با این شیوه تا چه زمان حمایت‌های مالی از پاس دوام خواهد آورد که هر سال به این شکل اداره شود، بلکه وقت آن رسیده که ساختار پاس را به صورت باشگاه حرفه‌ای ایجاد کنیم و از وضعیت فعلی خارج شود.
شاهرخی با تاکید بر اینکه بدهی‌های پاس باید تسویه شود، گفت: به هر حال طلبکاران حق دارند که پیگیر بدهی خود باشند و باید تعیین تکلیف شود.
وی هیات فوتبال را مسوول پیگیر امور باشگاه پاس دانست و گفت: هیات‌های ورزشی بازوان باشگاه‌ها به شمار می‌روند و باید برای موفقیت آن‌ها تلاش کنند و پاس از این مهم مستثنی نیست.
هیات فوتبال حامی همیشگی پاس
رییس هیات فوتبال همدان نیز گفت: این هیات همواره حامی تیم پاس بوده و در بسیاری از مواقع این تیم را مورد حمایت و کمک جدی قرار داده‌ایم.
عباس صوفی دغدغه اصلی پاس را تسویه بدهی‌ها دانست و گفت: از سازمان لیگ بابت تسویه بدهی‌ها فرصت گرفته‌ایم اما محدود و روبه اتمام است.
وی اضافه کرد: انتظار داریم سایر دست اندرکاران نیز پیگیر امور تیم باشند و هیات نیز براساس وظایف خود حمایت لازم را دارد.
مدیرکل امور اجتماعی استاندار همدان نیز گفت: ساختار هیات مدیره باشگاه پاس باید تشکیل شود.
مهرداد نادری فر افزود: هیات فوتبال نسبت به معرفی اعضای هیات مدیره اقدام کند تا ظرف ۴۵ روز ضمن پیگیری امور اداری، نسبت به معرفی رسمی آن‌ها اقدام شود.
۲.۵ میلیارد هزینه تیم کرده‌ام
مدیرعامل باشگاه پاس نیز در این نشست با اشاره به اینکه تاکنون ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه تیم کرده‌ام، اظهار داشت: بدهی‌ها دغدغه اصلی تیم است.
مدیرعامل باشگاه پاس: تاکنون ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه تیم کرده‌ام، بدهی‌ها دغدغه اصلی تیم است.
امیر عظیمی افزود: شایسته نیست اعضای تیم پاس در هر مسابقه با کارت ملی حاضر شوند و به واقع شخصیت تیم زیر سوال می‌رود.
وی بیان کرد: موافق ساختارمند شدن باشگاه پاس هستم چرا که با این شیوه همواره به مشکل برخواهیم خورد.
عظیمی خاطرنشان کرد: امیدواریم با حل مسایل و مشکلات باشگاه بتوانیم در ادامه مسابقات موفقیت لازم را کسب کنیم.
استاندار حمایت همه جانبه داشته است
رییس کانون هواداران پاس نیز با قدردانی از استاندار همدان برای تشکیل این نشست گفت: خوشحالیم که استاندار همدان با درک و شناخت لازم از فوتبال به امور پاس رسیدگی می‌کند و تا به اینجا حمایت همه جانبه داشته است.
علی صمدی افزود: تیم پاس با مشکلات مالی و بدهی‌ها دست و پنجه نرم می‌کند و همین مساله باعث شد تا پیگیری لازم را از جانب هواداران داشته باشیم.
وی بیان کرد: خواسته هواداران نیز حضور افراد باتجربه و صاحب نظر در پیگیری مسایل باشگاه است و شکل گیری هیات مدیره کمک شایانی به این حوزه خواهد داشت.
صمدی خطرنشان کرد: پاس از هواداران پرشمار برخوردار است و انتظار ما رسیدگی به مشکلات تیم و فراهم شدن مسیر صعود به لیگ‌های بالاتر است.
تیم پاس در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن