سرپرست تیم فوتبال شهرداری همدان:

سیاست اصلی شهرداری همدان استفاده از ظرفیت بومی است

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_mojtabavosoghi.jpgسرپرست تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: سیاست اصلی شهرداری همدان در لیگ دسته اول فوتبال کشور استفاده از ظرفیت بومی است.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از صبح الوند، مجتبی وثوقی با اشاره به سیاست‌های باشگاه شهرداری در بحث حمایت از ظرفیت‌های بومی استان همدان در جذب بازیکنان اظهار داشت: باشگاه شهرداری همدان همواره پرچم‌دار استفاده از ظرفیت بازیکنان بومی در استان بوده است.
وی افزود: در فصل پیش‌رو نیز تا جایی که ظرفیت بومی به ما اجازه دهد از بازیکنان بومی در لیگ دسته اول فوتبال کشور استفاده خواهیم کرد.
سرپرست تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به جذب بازیکن در سهمیه‌ها گفت: در رده‌های سنی زیر ۲۵ سال، زیر ۲۳ سال، امید و جوانان صد در صد از ظرفیت بومی استان همدان استفاده خواهیم کرد.
وثوقی خاطرنشان کرد: به کادرفنی هم تأکید کرده‌ایم اجازه جذب بازیکن غیر بومی در این رده‌ها را به هیچ وجه‌ نخواهیم داد‌
وی با اشاره به اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال شهرداری همدان بیان کرد: به دنبال استفاده از امکانات داخل استان برای اردو هستیم تا هزینه‌ها را تا جایی که امکان دارد کاهش دهیم.
سرپرست تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: بعد از اردو برای برگزاری چندین دیدار تدارکاتی به تهران سفر خواهیم کرد در تلاش هستیم از فرصت اندک باقی مانده تا شروع مسابقات بیشترین بهره را ببریم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن