رییس هیات فوتبال همدان:

تمرکز بر اصل حرفه ای گری موجب صعود شهرداری همدان به لیگ یک فوتبال شد

b_150_100_16777215_00_images_shahrdari.jpgرییس هیات فوتبال استان همدان گفت: صعود ارزشمند تیم فوتبال شهرداری همدان به لیگ دسته یک کشور ثابت کرد که پرهیز از حاشیه و تمرکز بر اصل حرفه ای گری، عاملی بسیار کارساز و مهم برای کسب موفقیت در ورزش حرفه ای است.
 "عباس صوفی" روز پنحشنبه با صدور پیامی ضمن تبریک صعود تیم فوتبال شهرداری همدان به رقابت های لیگ دسته یک حرفه ای کشور، افزود: افتخار این پیروزی تنها برای خانواده بزرگ شهرداری نیست بلکه زمینه ساز خرسندی جامعه ورزش دوست استان همدان خواهد شد.
وی اظهار داشت: جانمایه پشتکار و عزم همگانی در باشگاه شهرداری همدان برقدرت توکل به خدای بزرگ و افزایش روحیه خودساختگی و خودباوری ارکان باشگاه از صدر تا صف بوده است که برای این رویداد مبارک خدای بزرگ را سپاسگزارم.
شهردار همدان همچنین با تبریک این پیروزی و موفقیت به جامعه ورزش استان، از یکایک عوامل و دست اندرکاران این صعود و تمامی ارکان باشگاه شهرداری قدردانی کرد.
رییس هیات فوتبال استان همدان دراین پیام تصریح کرد که باشگاه شهرداری همدان با مساعی ارزشمند مدیریتی، کادر فنی و بازیکنان شایسته خود ثابت کرد پرهیز از حاشیه و تمرکز بر اصل حرفه ای گری در ورزش حرفه ای کارساز بوده و در پس سختی ها حلاوت پیروزی چشیدنی است.
تیم فوتبال شهرداری همدان در رقابت های لیگ دسته ۲ توانست با ۴۸ امتیاز و بالاتر از سایر حریفان قدرتمند خود به لیگ یک صعود کند تا همدان پس از پنج سال دوری از این رده از مسابقات، صاحب نماینده شود.
تیم فوتبال شهرداری همدان در بازی چهارشنبه شب گذشته مقابل علم و ادب تبریز به نتیجه تساوی دست یافت و صعود مستقیم خود به لیگ دسته اول فوتبال کشور را جشن گرفت.
شاگردان "رضا طلایی منش" با صعود مقتدرانه به لیگ دسته اول فوتبال کشور توانستند به پنج سال ناکامی نمایندگان همدان در لیگ ۲ کشور پایان دهند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن