جایگاه تیم پاس باید صدر جدول باشد

مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: برای ما امسال تفاوتی بین لیگ یک و ۲ نیست چرا که مهم صدرنشین بودن پاس در جدول مسابقات است.b_150_100_16777215_00_images_stories_pas_6lvo5dg.jpg

محسن جهانشیر  در دیدار با اعضای کانون هواداران باشگاه پاس اظهار داشت: اینکه بخواهیم در لیگ یک تیمداری اما در انتهای جدول دست و پنجه نرم کنیم، فایده‌ای ندارد بنابراین هدف ما قرار گرفتن در صدر جدول است.
وی اضافه کرد: اولویت ما در باشگاه پاس تشکیل هیأت مدیره منسجم، با برنامه و مقتدر است تا بتوانیم با همفکری و اندیشه راهبردی پاس را به موفقیت برسانیم.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان خاطرنشان کرد: از همین رو انتظار داریم هواداران صبوری به خرج بدهند و قطع به یقین حمایت از تیم را امسال نیز همانند سال قبل که ۲۰ میلیارد ریال هزینه تیم داشتیم، انجام می‌دهیم.
جهانشیر افزود: از همان بدو حضورم در همدان تاکید بر اعتلای کشتی و کمک به تیم فوتبال پاس داشته‌ام و امروز در کشتی شاهد طی شدن مسیر توسعه و پیشرفت هستیم و تیم پاس را نیز سال قبل مورد حمایت جدی قرار دادیم.
وی بیان کرد: پاس سال قبل به دلیل برخی بی برنامگی‌ها نتوانست صعود کند و اما امسال با تدوین برنامه منظم و اصولی گام به مسابقات خواهیم گذاشت.
سرپرست کانون هواداران باشگاه پاس نیز در این نشست گفت: کانون به عنوان مرجع رسمی هواداری باید پاسخگوی هواداران تیم باشد و انتظار ما روشن شدن شرایط تیم است.
علی صمدی افزود: اینکه هواداران خواستار شروع فعالیت دوباره تیم هستند، منطقی است چرا که سال قبل به دلیل تأخیر در شکل گیری تیم نتوانستیم امتیاز لازم را برای صعود بگیریم.
وی اضافه کرد: برای هواداران حمایت همه جانبه و کسب نتایج مطلوب تیم پاس بسیار مهم است و اینکه آیا تیم در لیگ یک یا ۲ حضور می‌یابد، در اولویت دوم قرار دارد.
صمدی خاطرنشان کرد: راه نیافتن به لیگ‌های بالاتر در سال‌های اخیر به حسرت تبدیل شده و امسال نمی‌خواهیم این وضعیت تکرار شود.
وی با قدردانی از تلاش‌های احمد جمشیدیان سرمربی تیم پاس و شاگردانش در فصل گذشته گفت: اگر کمی زودتر تکلیف تیم پاس روشن شده بود، چه بسا اکنون برای لیگ یک آماده می‌شدیم.
در این نشست بهروز کریمی معاون هماهنگی کانون هواداران و مهدی جعفری سرلیدر کانون هواداران باشگاه پاس نیز پیرامون شرایط این تیم به بحث و تبادل نظر پرداختند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن