ژست تماس تلفنی سوارز؛ «خواستم همه بدانند شماره‌ام همان قبلی است»

b_150_100_16777215_00_images_suarez.jpg«لوئیس سوارز» شنبه شب با گلزنی برای اتلتیکومادرید برابر تیم سابق خود یعنی بارسلونا از «رونالد کومان» انتقام گرفت و برای شادی بعد از گل نیز ژست خاصی را انتخاب کرد.
 سرمربی آبی‌اناری‌ها در زمان حضور ستاره اروگوئه‌ای در این تیم، از طریق یک تماس تلفنی کوتاه به وی اطلاع داده بود که در فهرست مازاد بارسا قرار دارد.
سوارز دیشب پس از گلزنی برای اتلتیکو، با ژستی شبیه به در دست داشتن گوشی تلفن را به خود گرفت و پس از بازی نیز، هرچند به طور غیرمستقیم در مورد این ژست توضیحاتی داد.
وی در این باره گفت: این ژست برای آنهایی بود که می‌دانند شماره تلفنم را عوض نکرده‌ و همچنان از همان خط استفاده می‌کنم. به هیچ‌ عنوان هدفم کومان نبود. اگر راستش را بخواهید با فرزندانم شوخی کرده و گفته بودم این کار را خواهم کرد.
سوارز افزود: می‌دانستم اگر گل بزنم، به خاطر احترام، عشق، هوادار بارسا بودن، دورانی را که در این تیم سپری کردم، روزهایی سختی را که هم‌تیمی‌هایم در بارسا در حال تجربه آن هستند و همچنین تمام هواداران این تیم، عذرخواهی خواهم کرد.
وی ادامه داد: از پیروزی تیم خوشحالم؛ حریف(بارسا) به دلیل لحظات و روزهایی که در آن سپری کردم، برایم خاص بود اما باید ۱۰۰درصد خودم را برای اتلتیکو بگذارم و در این بازی هم هرکاری که لازم بود را برای کسب سه امتیاز انجام دادیم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن