شهرداری همدان با عبور از ویستاتوربین جشن صعود می‌گیرد

b_150_100_16777215_00_images_z_shahrdari.jpgتیم شهرداری همدان در صورت برتری مقابل ویستاتوربین تهران در بازی امشب /چهارشنبه/ به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود خواهد کرد.
 شاگردان رضا طلایی منش هم اکنون با ۴۶ امتیاز در صدر جدول گروه یک قرار دارند و ویستاتوربین تهران با ۳۸ امتیاز دوم است.
تیم‌های مس نوین کرمان با ۳۸ امتیاز و علم و ادب تبریز با ۳۷ امتیاز به ترتیب رده‌های سوم و چهارم جدول گروه یک را نیز در اختیار دارند.
سه بازی تا پایان مسابقات گروه یک لیگ دسته دوم فوتبال کشور در فصل جاری باقی مانده و شهرداری همدان اگر بتواند مقابل ویستاتوربین به برد برسد، صعود این تیم قطعی خواهد شد.
در واقع شهرداری در صورت برتری در بازی امشب ۴۹ امتیازی می‌شود و بازی‌های باقی مانده برای این تیم تشریفاتی خواهد شد چرا که سایر حریفان حتی در صورت پیروزی در سه بازی هم نمی‌توانند به امتیاز نماینده همدان برسند.
شهرداری در صورت برتری در بازی امشب ۴۹ امتیازی می‌شود و بازی‌های باقی مانده برای این تیم تشریفاتی خواهد شد چرا که سایر حریفان حتی در صورت پیروزی در سه بازی هم نمی‌توانند به امتیاز نماینده همدان برسند.
سه بازی باقی مانده گروه یک ۹ امتیاز را به دنبال دارد و فاصله امتیازی تیم شهرداری با تیم‌های دوم و سوم جدول نیز هشت امتیاز است.
شهرداری برای صعود مستقیم به لیگ یک تنها یک برد در این سه بازی را نیاز دارد و حالا عبور از ویستاتوربین می‌تواند جشن صعود را در تهران برپا کند.
تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته بیست و پنجم امشب در ورزشگاه غدیر تهران در یک دیدار حساس و سرنوشت‌ساز برای ۲ تیم، مهمان تیم دوم جدول ویستاتوربین تهران است.
فصل پربار برای شاگردان طلایی منش
شهرداریچی‌ها در نیم فصل نخست با هفت پیروزی، پنج تساوی و تنها یک شکست قهرمانی نیم فصل را از آن خود کردند.
در نیم فصل دوم در حالی که تیم‌های سپیدرود رشت، مس نوین کرمان، ویستاتوربین تهران، علم و ادب تبریز خریدهای گران قیمتی انجام دادند و توانستند به خوبی تیم خود را تقویت کنند اما رضا طلایی‌منش تنها موفق شد یک بازیکن امیرمحمد نسایی را به ترکیب خود اضافه کند.
شاگردان رضا طلایی‌منش نیم فصل دوم را طوفانی آغاز کردند و در هفته نخست دور برگشت با سه گل شهرداری بندرعباس را شکست دادند تا قدم اول را باز هم محکم بردارند.
اما در دیدار هفته پانزدهم و دومین دیدار دور برگشت تیم فوتبال شهرداری همدان در یک دیدار ناجوانمردانه که داور ۲ بازیکن شهرداری همدان را اخراج کرد و گل سالم این تیم را نیز مردود اعلام کرد با یک گل در کرمان برابر مس نوین شکست خورد.
این شکست باعث شد تیم فوتبال شهرداری همدان صدر جدول را از دست بدهد اما در هفته شانزدهم تیم فوتبال شهرداری همدان در همدان با شکست نفت و گاز گچساران دوباره به صدر جدول گروه الف لیگ دسته دوم بازگشت.
در دیدار هفته هفدهم تیم فوتبال شهرداری همدان برابر اسپاد تهران متوقف شد و تلخ‌تر از نتیجه پاره شدن رباط صلیبی ساسان جعفری‌کیا مدافع ارزشمند تیم فوتبال شهرداری همدان بود که تا پایان فصل مسابقات را از دست داد.
اما در حالی که همه تصور می‌کردند تیم فوتبال شهرداری همدان در همدان دیدار آسانی برابر ایرانجوان بوشهر دارد در یک دیدار عجیب تیم فوتبال شهرداری همدان با نتیجه ۲ بر یک که در آن یک پنالتی هم از دست داد برای نخستین بار در ۱۸ هفته گذشته در همدان شکست خورد.
این شکست درس بزرگ و شوک سنگینی برای شاگردان رضا طلایی‌منش بود تا هیچ تیمی را دست کم نگیرند.
در هفته نوزدهم تیم فوتبال شهرداری همدان با گل آرمین طلایی‌منش در تبریز از شکست برابر تیم فوتبال محتشم گریخت.
اما بعد از این دیدار شاگردان رضا طلایی‌منش باز هم نتایج درخشان و فوق‌العاده خود را کسب کردند و توانستند چهار پیروزی پیاپی را کسب کنند.
تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته بیستم در همدان فولادنوین اهواز را شکست داد، هفته بیست و یکم با نتیجه یک بر صفر در کامیاران تیم فوتبال آوالان را شکست داد و در ۲ هفته متوالی در همدان سپیدرود رشت و ملی حفاری اهواز را با شکست بدرقه کرد تا از چهار هفته ۱۲ امتیاز را کسب کند.
کسب چهار پیروزی متوالی باعث شد تا تیم فوتبال شهرداری همدان با تیم دوم و سوم جدول ویستاتوربین تهران و مس نوین کرمان هشت امتیاز و علم و ادب تبریز تیم چهارم جدول ۹ امتیاز اختلاف ایجاد کند.
درس‌های خوبی از باخت‌ها گرفتیم
سرمربی تیم شهرداری همدان با اشاره به روند نتیجه‌گیری این تیم در فصل جاری رقابت‌های لیگ ۲ گفت: بعد از باخت نیم فصل دوم برابر ایرانجوان بوشهر شوک بزرگی به تیم ما وارد شد و درس‌های خوبی از این شکست گرفتیم.
رضا طلایی منش افزود: خوشبختانه در چهار دیدار گذشته توانستیم فولاد نوین اهواز، آوالان کامیاران، سپیدرود رشت و ملی حفاری اهواز را شکست دهیم و ۱۲ امتیاز ممکن را کسب کنیم و در حال حاضر با هشت امتیاز نسبت به تیم دوم جدول در صدر قرار داریم.
وی با بیان اینکه تیم یکدست و همدلی داریم، گفت: در طول مسابقات مصدومیت و محرومیت بازیکنان کمی ما را دچار مشکل کرد اما به واقع بازیکنان جایگزین ثابت کردند که ما یک تیم هستیم.
طلایی‌منش خاطرنشان کرد: ساسان جعفری‌کیا مدافع ما به دلیل پارگی رباط صلیبی از هفته هفدهم ما را همراهی نکرده و تا پایان فصل هم این بازیکن را در اختیار نداریم همچنین مصدومیت ۴۰ روزه کاپیتان حسین کاظمی نیز در طول برای ما مشکل‌ساز بود اما با تمام این محرومیت و مصدومیت‌ها روند تیمی ما دچار کمترین مشکل شده است.
وی با اشاره به دیدار حساس و سرنوشت ساز شهرداری برابر ویستاتوربین تهران بیان کرد: این دیدار برای هر دو تیم سرنوشت‌ساز بوده و به طور قطع برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: در این دیدار امیر ابراهیم بیگی و ساسان جعفری‌کیا را به دلیل مصدومیت و حسین کاظمی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم اما با تمام قدرت برای کسب پیروزی تا پایان ۹۰ دقیقه خواهیم جنگید.
طلایی‌منش با تاکید بر اینکه هنوز هیچ چیز تمام نشده است، گفت: همچنان سه بازی و ۹ امتیاز باقی مانده و نمی‌توان گفت که صعودمان به لیگ دسته اول فوتبال کشور قطعی شده است.
سرمربی شهرداری: هنوز هیچ چیز تمام نشده ،همچنان ۳ بازی و ۹ امتیاز باقی مانده و نمی‌توان گفت که صعودمان به لیگ دسته اول فوتبال کشور قطعی شده است.
وی افزود: در این دیدارهای باقی مانده هم با تمام قدرت و برای کسب تمام امتیازات به میدان خواهیم رفت تا مقتدرانه جواز صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور را کسب کنیم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به حمایت مسئولان بیان کرد: شهردار ورزش دوست همدان، مدیران شهرداری و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان تا این هفته با وضعیت اقتصادی موجود حمایت خوبی از تیم فوتبال شهرداری همدان داشته‌اند.
طلایی‌منش خاطرنشان کرد: از حمایت‌ها و تلاش‌های همه این مدیران قدردانی می‌کنم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن