نتیجه‌گیری در نیم فصل دوم بسیار سخت است/ برای صعود می‌جنگیم

b_150_100_16777215_00_images_stories_beygomjani.jpgسرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: شرایط در نیم فصل دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور کاملا متفاوت بوده و نتیجه‌گیری بسیار سخت است.
مجید بیگم‌جانی با اشاره به شرایط تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار داشت: بازیکنان ما از نظر شرایط جسمانی و روحی در بهترین وضعیت قرار دارند اما مصدومیت و محرومیت‌ها کمی ما را دچار مشکل کرده است.
وی افزود: در دیدار برابر نفت و گاز گچساران در هفته گذشته کاپیتان و دو بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشتیم.
مربی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه شرایط در نیم فصل دوم رقابت‌ها بسیار سخت است، گفت: نتیجه‌گیری در نیم فصل دوم بسیار مشکل بوده و جدول به دو دسته تقسیم می‌شود یک دسته تیم‌هایی که برای بقا می‌جنگند و دسته دوم تیم‌هایی که به دنبال قهرمانی و صعود هستند.
بیگم‌جانی خاطرنشان کرد: اصلاً بازی آسان در نیم فصل دوم وجود ندارد و هر بازی یک جنگ تمام عیار بوده که باید برای امتیاز تا پای جان جنگید.
وی با بیان اینکه تا آخرین دیدار برای صعود خواهیم جنگید، بیان کرد: نگرانی ما بعد از دیدار برابر مس نوین کرمان داوری مسابقات بوده، در کرمان داور با مردود کردن یک گل، اخراج ۲ بازیکن و گذشتن از خطای پنالتی حریف سر تیم ما را به راحتی برید.
مربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: از رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال و مسئولان سازمان لیگ انتظار داریم در چینش داوران و نظارت بر داوری‌ها بسیار حساس باشند تا حق یک استان به راحتی پایمال نشود.
بیگم‌جانی با اشاره به دیدار آینده تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در هفته هفدهم باید در تهران به مصاف تیم فوتبال اسپاد برویم که این تیم از مدعیان گروه ما است.
وی افزود: تیم اسپاد نشان داده که از تیم‌های سرسخت و جنگنده بوده و به راحتی امتیاز از دست نمی‌دهد اما ما نیز در تمام دیدارها برای ۳ امتیاز به میدان می‌رویم.
تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته هفدهم گروه الف لیگ دسته دوم فوتبال کشور یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه از ساعت ۲۰:۳۰ خارج از خانه به مصاف تیم فوتبال اسپاد تهران خواهد رفت.
همچنین تیم فوتبال شهرداری همدان در حال حاضر با ۳۲ امتیاز در صدر جدول گروه الف لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن