جمشیدیان: نتایج لیگ 2 بیرون از زمین بازی رقم می‌خورد!

سرمربی تیم پاس همدان گفت: لیگ دو مشکلات زیادی دارد، نه استادیوم‌های خوبی هست، نه میزبانی منصفانه‌ای انجام می‌شود از همه مهم تر اینکه تماشاگران حاضر در اين ليگ روی نتایج و تصمیم گیر‌ها در داخل زمین تاثیرگذارند.b_150_100_16777215_00_images_z_jamshidian.jpg

احمد جمشیدیان با اشاره به عدم صعود تیم پاس به لیگ دسته اول اظهار کرد: خیلی تلاش کردیم تا دوباره یکی از تیم‌های حاضر در لیگ دسته اول باشیم اما بدشانسی در روز پایانی مانع صعود پاس و حتی پلی‌آف از لیگ 2 شد.
وی ادامه داد: آخرین تیم بودیم که دور هم جمع شدیم، شرایط به نحوی رقم خورده بود که اکثر بازیکنان خوب لیگ دویی قرارداد بسته بودند و تیمشان مشخص شده بود.
سرمربی تیم پاس همدان گفت: بازیکنانی هم بودند که به سختی به همدان آمدند تا در کنار بخشی از بازیکنان بومی و یک سری جوان پاس را روانه مسابقات کنیم.
وی افزود: با امید اینکه در جریان بازی‌ها تیم به شرایط مطلوب برسد و در نیم‌فصل تقویت شود، استارت زدیم اما محرومیت از خرید بازیکن و مشکلات مالی این اجازه را نداد تا با قدرت به ادامه کارمان برسیم و در نهایت در روز آخر از صعود بازماندیم.
جمشیدیان از آشتی هواداران با تیم پاس را یکی از موفقیت‌های این تیم عنوان کرد و افزود: این تیم در روز اول 50 نفر تماشاگر نداشت اما در بازی آخر 4 هزار نفر از همدانی‌ها برای حمایت ما به ورزشگاه آمدند و شک ندارم با حمایت می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.
وی اضافه کرد: من تجربه حضور در این سطح از بازی‌ها را نداشتم چون در تمام سال‌های فوتبالم در لیگ برتر بودم، اما اعتراف می‌کنم لیگ دو مشکلات زیادی دارد.
سرمربی این فصل تیم پاس همدان تصریح کرد: نه استادیوم‌های خوبی هست، نه میزبانی منصفانه‌ای انجام می‌شود از همه مهم‌تر اینکه تماشاگران حاضر در لیگ 2 روی نتایج و تصمیم‌گیری‌ها در داخل زمین تاثیرگذار هستند، حتی برخی تیم‌ها اگر میزبان نباشند شاید در طول فصل 2 امتیاز هم نمی‌توانند بگیرند.
وی تأکید کرد: در لیگ 2 نتیجه‌ها داخل زمین رقم نمی‌خورد، برای خود ما بارها این موضوع به اثبات رسید اما خب نه مستنداتی داشتیم که بخواهیم دنبال حقمان باشیم و نه کسی بود که بخواهد جوابگوی ما باشد.
جمشیدیان نظارت در لیگ 2 را بسیار ضعیف دانست و عنوان کرد: نظارت در لیگ 2 به ضعیف‌ترین شکل ممکن است، در ورزشگاه‌ها نه دوربینی اجازه ورود داشت نه کسی می‌توانست فیلمی بگیرد، شاید تنها ورزشگاهی که بازی‌ها را پخش مستقیم می‌کرد و دوربین‌ها به راحتی وارد می‌شدند استادیوم همدان بود.
وی اظهار کرد: از نظارت ضعیف بر لیگ 2 همین بس که جلوی چشمان خود ما داور را تهدید می‌کردند، وقتی در شهری بازی داشتی و از میزبان جلو می‌افتادی برخی‌ها داوران را تهدید به مرگ می‌کردند و مدعی بودند تیم شهرشان نباید بازنده از زمین خارج شود!
سرمربی این فصل تیم پاس همدان لیگ دسته دوم را پر از استعداد معرفی کرد و افزود: سوای از تمام مشکلاتی که در نحوه برگزاری و نظارت وجود دارد اما هستند بازیکنانی که واقعا استعدادهای نابی در فوتبال محسوب می‌شوند که در این سطح توپ می‌زنند.
وی بیان کرد: خدا را شکر در این یکی دو سال مربیان جوان و خوش فکری به لیگ 2 وارد شدند که در رشد این استعدادها می‌توانند تاثیرگذار باشند.
جمشدیان خاطرنشان کرد: در این لیگ البته سرمایه‌گذاری‌های خوبی هم شد تا جایی که امسال برخی باشگاه‌ها تا چند میلیارد هزینه کردند گرچه در تیم ما این سرمایه گذاری واقعا خنده‌دار بود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن