90 دقیقه مرگ و زندگی برای صعود پاس

تیم فوتبال پاس همدان برای صعود به لیگ دسته یک فوتبال کشورمان 90 دقیقه رقابت سخت یا آنچه از آن به چاشنی مرگ و زندگی تعبیر می شود، پیش رو دارد.b_150_100_16777215_00_images_pas.jpg
 شاگردان احمد جمشیدیان در فصل پر افت و خیز لیگ دسته دوم فوتبال کشور هر چند بارقه های امید را برای صعود مهیا ساختند اما این مهم بستگی به نتایج بازی امروز /پنجشنبه/ این تیم همدانی دارد.
هفته پایانی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی امروز برگزار می شود که 2 دیدار مهم سرنوشت تیم های صعود و سقوط کنندگان را مشخص می کند.
هم اکنون در جدول رده بندی گروه ب این رقابت ها تیم نیروی زمینی تهران با 43 امتیاز بازی های خود را به پایان برده و اکنون در انتظار دیدارهای آرمان گهر سیرجان است.
آرمان گهرسیرجان نیز هم اینک با 41 امتیاز در شرایطی رتبه دوم جدول را در اختیار دارد که با برتری در بازی امروز مقابل پرسپولیس گناوه به لیگ یک صعود خواهد کرد.
پاس همدان نیز در حال حاضر 40 امتیازی است و رتبه سوم را در اختیار دارد. پاسی ها امروز در شرایطی مقابل مس شهربابک قرار می گیرد که برای صعود به مراتب کار سختی در پیش دارد.
* شرایط صعود پاس 
شاگردان جمشیدیان در بازی امروز باید پنج گل به ثمر برسانند تا بدون توجه به سایر نتایج، دست کم راهی بازی پلی آف مسابقات شوند.
اگر در بازی امروز آرمان گهرسیرجان مقابل پرسپولیس گناوه به پیروزی برسد به عنوان تیم اول صعود می کند و در این بین پاس فقط با پنج گل زده و قرار گرفتن در جایگاه دوم جدول راهی پلی آف می شود.
اما اگر آرمان گهر امروز نتواند به پیروزی برسد و پاس با پنج گل مقابل مس شهربابک به برتری دست یابد، پاسی ها به عنوان تیم اول صعود می کنند و نیروی زمینی نیز با قرار گرفتن در جایگاه دوم به پلی آف می رسد.
شکست آرمان گهر سیرجان مقابل پرسپولیس گناوه در بازی امروز نیز پاس را با هر نتیجه پیروزی به پلی آف خواهد رساند.
* موانع صعود پاس
اگر پاسی ها مقابل مس شهربابک موفق به پیروزی نشوند، به طور قطع صعود نخواهند کرد. در صورتی که پاس کمتر از پنج گل به ثمر برساند و آرمان گهرسیرجان با هر نتیجه مقابل پرسپولیس گناوه به برتری برسد، بازهم پاس نمی تواند صعود کند.
در واقع پاس در بازی امروز برای صعود محکوم به برد آن هم با اختلاف پنچ گل مقابل تیم قعرنشین جدول است. پیروزی پاس باعث سقوط مس شهربابک به لیگ سه می شود و برهمین اساس بازی راحتی در پیش ندارد.
در این بین کادر فنی پاس همدان امیدوار است امروز با خلق معجزه راهی لیگ یک شود.
* صعود پس از سه سال
پاسی ها سه سال است که با رقابت های لیگ دسته دوم دسته و پنجه نرم می کنند و امروز هواداران این تیم امیدوار هستند که جشن صعود را در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج برپا کنند.
پاس از سال 86 تاکنون طعم صعود را هیچ گاه نچشیده و در این سال ها با وجود صرف میلیاردها ریال ناکام در صعود بوده است.
دیدار امروز پاس همدان و مس شهربابک از ساعت 16 و 15 دقیقه در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج برگزار می شود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن