خیز پاس همدان برای تصاحب صدر جدول لیگ 2

پاس همدان در حالی عصر امروز /سه شنبه/ در چارچوب هفته هفدهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور میهمان نفت و گاز گچساران است که در صورت برتری شانس تصاحب صدر جدول گروه ب را دارد.b_150_100_16777215_00_images_stories_pas_pas97.jpgعصر امروز رقابت های گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور برگزار می شود و در مهمترین دیدارها پاس همدان به مصاف نفت وگاز گچساران می رود، نفت امیدیه میزبان نیروی زمینی تهران است، آرمان گستر سیرجان با بعثت کرمانشاه دیدار می کند، شهرداری فومن و پرسپولیس گناوه نیز به ترتیب میزبان مس شهر بابک و شهدای بابلسر هستند.

پاسی ها با برتری ارزشمند هفته قبل برابر استقلال رامشیر توانستند با 24 امتیاز در رتبه دوم قرار بگیرند و تنها 2 امتیاز با آرمان گستر سیرجان صدرنشین این گروه فاصله دارند.

فاصله امتیازی تیم های گروه ب باعث شده تا هر هفته جایگاه تیم ها با هر نتیجه دستخوش تغییرات شود.

هم اکنون فاصله امتیازی تیم صدرنشین با تیم پنجم جدول تنها چهار امتیاز است و پاسی ها در صورت برتری در بازی امروز مقابل گچساران می توانند امیدوار به تصاحب صدر جدول باشند.

** تاثیر برد و باخت در جایگاه پاس

پاسی ها در صورت برتری مقابل نفت و گاز گچساران باید منتظر بازی آرمان گستر سیرجان برابر بعثت کرمانشاه بماند و در صورتی که آرمانی ها به امتیاز نرسند، صدر جدول را تصاحب خواهند کرد. شکست پاس در این دیدار شاید آنها را تا رده پنجم جدول سقوط دهد.

تساوی سفید و سبزپوشان همدان در برابر گچساران نیز آنها را بین رتبه های دوم تا پنجم قرار می دهد. این در شرایطی است که نفت و گاز گچساران با 23 امتیاز تعقیب کننده اصلی پاس است و آنها می کوشند تا با دست پر از این بازی خارج شوند.

بدون تردید تساوی یا باخت به هیچ عنوان به سود تیم میزبان این بازی نیست.

** پاس با 2 غایب مقابل گچساران

تیم پاس در این مسابقه 2 بازیکن باتجربه خود را در اختیار ندارد. مهدی نصیری مدافع میانی و مستحکم پاس در این دیدار غایب است و سیدجمال معصومی کاپیتان پاس نیز حضور ندارد.

صادق نادرپور، احمد عرب پور، رسول رضایی، مرتضی حسین زاده، علی عزیزی، یاسر گودرزی، امین کاشفی، رضا کاشفی، فرهاد فراهانی، امیر علیدادی، مجید خمیسی، حسین جودکی، احمد داغری، آرمین طلایی منش، بهزاد سلطانی، محمد بازاج، عرفان فتاحی و ابوالفضل زمردی ترکیب هجده بازیکن پاس را در این بازی تشکیل می دهند.

به نظر می رسد احمد جمشیدیان در این دیدار از صادق نادرپور، مرتضی حسین زاده، علی عزیزی، یاسر گودرزی، مجید خمیسی، حسین جودکی، احمد داغری، رضا کاشفی، بهزاد سلطانی، محمد بازاج وعرفان فتاحی در ترکیب اصلی استفاده کند.

** گچساران ضعیف در حمله، مقتدر در دفاع

تیم نفت و گاز گچساران در 15 بازی انجام داده با 12 گل ضعیف ترین تیم گروه ب در گلزنی بوده است و نشان می دهد خط حمله این تیم مشکل دارد.

اما آنها در خط دفاعی تنها 10 گل دریافت کرده و به مراتب بهترین تیم دفاعی مسابقات گروه ب لقب گرفته ند.

با این حال پاسی ها در دفاع و حمله عملکردی به نسبت مطلوب را به ثبت رسانده اند و اکنون امیدوار به پیروزی و افزایش تفاضل گل خود هستند.

تیم پاس از قدرت هجومی بسیار خوبی برخوردار است که نقطه قوت تیم تحت هدایت جمشیدیان به شمار می رود.

آنها تاکنون 18 گل به ثمر رسانده اند و چهارمین تیم گلزن لیگ 2 در گروه ب محسوب می شوند.

** هفته های دشوار برای پاس همدان

پاسی ها چهار هفته بیرون از خانه باید برابر حریفان خود به میدان بروند. آنها هفته قبل در رامشیر میهمان استقلال این شهر بودند و امروز در گچساران به مصاف نفت و گاز خواهند رفت.

شاگردان جمشیدیان پس از این بازی یک هفته استراحت دارند و هفته نوزدهم بازهم در خارج از خانه باید با خیبر خرم آباد دیدار کنند.

رقابت تیم پاس این روزها سخت و نفس گیر است و با این حال تلاش می کنند همچنان در جمع مدعیان باقی بمانند.

تیم پاس از ساعت 14 امروز در ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران میهمان نفت و گاز این شهر است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن