شهرداری همدان در اندیشه شکار شاهین

b_150_100_16777215_00_images_photo_2017-03-28_10-52-53.jpgنبرد تیم های شهرداری همدان و شاهین شهرداری بوشهر از هفته ششم مرحله دوم رقابت های لیگ دسته 2 فوتبال کشور ، جدال مرگ و زندگی برای 2 تیم محسوب می شود.

به گزارش همدان فوتبال، این 2 تیم امروز چهارشنبه در حالی از ساعت 16 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهدای قدس همدان به مصاف یکدیگر می روند که پیروزی هر تیم شانس آنها را برای صعود افزایش می دهد.

شهرداری همدان هم اینک با کسب 9 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم نفت و گاز گچساران در رده دوم جدول گروه یک این رقابت ها قرار گرفته است و تیم شاهین شهرداری بوشهر نیز با 8 امتیاز رتبه سوم را در اختیار دارد.

نبرد 2 تیم در واقع در جهت کسب پیروزی و امیدواری بیشتر آنها برای صعود به لیگ یک خواهد بود.

** نبرد برای صدر جدول

جدال 2 تیم هفته گذشته در بوشهر با حاشیه هایی همراه بود و هم اکنون با توجه به درگیری های بازی رفت، پیش بینی هرگونه اتفاق در بازی برگشت وجود دارد.

شاگردان هادی گل محمدی در تیم شهرداری به دنبال کسب سه امتیاز این بازی هستند تا بتوانند در صورت شکست نفت و گاز گچساران صدر جدول را تصاحب کنند.

شهرداری همدان در صورت شکست نفت و گاز گچساران این فرصت را دارد تا ضمن کسب امتیاز مقابل شاهین شهرداری بوشهر، بار دیگر به صدر جدول بازگردد.

تیم شاهین شهرداری بوشهر نیز در صورت برتری مقابل شهرداری همدان و باخت تیم نفت و گاز گچساران فرصت طلایی برای رسیدن به صدر جدول را دارد.

** تساوی به سود حریفان

تیم های حاضر در گروه یک لیگ دسته دوم فوتبال کشور نیز بهترین نتیجه این دیدار را تساوی می دانند.

هف سمنان تعقیب کننده اصلی این 2 تیم هم اینک با 6 امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد و در صورت تساوی این 2 تیم شانس صعود را دارد.

سایر حریفان این گروه نیز برای نزدیک شدن به مدعیان بالای جدول امیدوار به تساوی در این مسابقه هستند.

از سوی دیگر تیم نفت و گاز گچساران صدرنشین جدول نیز بازی سختی مقابل شهرداری تبریز دارد و بهترین نتیجه برای آنها تساوی شهرداری همدان و شاهین شهرداری بوشهر است.

دور برگشت مرحله دوم این رقابت ها در حالی از امروز آغاز می شود که هر تیم پنج بازی مهم و سرنوشت ساز پیش رو دارد و تیمی که بیشترین نتیجه را کسب کند، صعود به لیگ دسته یک را جشن می گیرد.

** برنامه هفته ششم لیگ 2

چهارشنبه سی ام فروردین ماه - ساعت 16:30 دقیقه

- شهرداری همدان - شاهین شهرداری بوشهر

- شهرداری تبریز - نفت و گاز گچساران

- اروند خرمشهر - هف سمنان

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن