انتقاد شدید از داوری بازی با تیم مس نوین کرمان

b_150_100_16777215_00_images_5682541_489.jpgسرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در دیدار برابر تیم فوتبال مس نوین کرمان قضاوت داور ناعادلانه بود.
رضا طلایی‌منش با اشاره به شکست برابر مس نوین کرمان در هفته پانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در گروه الف، اظهار کرد: ما در این دیدار با وجود مصدومیت کاپیتان خود برای کسب ۳ امتیاز وارد میدان شده بودیم در نیمه نخست یک گل بد موقع دریافت کردیم.
وی افزود: بعد از دریافت گل بازی را کنترل کردیم و موقعیت‌های بسیار خوبی خلق کردیم، اما در نهایت نیمه اول با همان تک گل مس نوین به پایان رسید.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به نیمه دوم بازی، گفت: در نیمه دوم برای جبران نتیجه وارد میدان شدیم، اما داور با سوت‌های اشتباه به طور کامل تمرکز ما را به هم ریخت.
طلایی‌منش خاطرنشان کرد: در این نیمه داور در همان ابتدا نیمه دوم دو بازیکن ما امیرحسین سوری و محمد عباس تبار را در کمال ناباوری اخراج کرد و عملاً شیرازه تیم ما از هم پاشیده شد.
وی با بیان اینکه ۹ نفره هم بازی زیبایی را ارائه دادیم، بیان کرد: با وجود اینکه ۹ نفره بودیم، کاملاً توپ و میدان را در اختیار داشتیم و توانستیم موقعیت‌های زیادی خلق کنیم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: در همین شرایط در محوطه جریمه امیرمحمد نسایی، مهاجم ما با خطای حریف متوقف شد که داور به سادگی از این خطای مسلم پنالتی گذشت.
طلایی‌منش با اشاره به صحنه گل دقیقه ۸۵ تیم فوتبال شهرداری همدان، گفت: واقعاً برای من جای سوال دارد که داور چگونه گل سالم ما را مردود کرد در حالی که کمک داور بعد از گل به سمت میانه زمین رفت و حتی ناظر داوری در پایان کاملاً اذعان داشت که گل ما سالم بود.
وی افزود: واقعاً داور قضاوت درستی نداشت و باید تأسف خورد که با چنین قضاوتی به راحتی حق یک استان پایمال شد.
طلایی‌منش با بیان اینکه به بازیکنانم افتخار می‌کنم، گفت: واقعاً با وجود اینکه ۹ نفره بودیم بازیکنانم تا پای جان جنگیدند و به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم.
وی عنوان کرد: غیرت بازیکنان ما مثال‌زدنی بود و با قلب و روح خود بازی کردند و از جان مایه گذاشتند و از همه آنها تشکر می‌کنم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با درخواست از کمیته داوران و فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به این موضوعات، بیان کرد: در بالای جدول تیم‌ها بسیار به هم نزدیک هستند و باید نظارت در نیم فصل دوم چندین برابر شود تا به راحتی حق یک استان پایمال نشود.
وی افزود: مشخص بود داور دیدار برابر مس نوین کرمان برابر ما عامدانه در حال نابودی تیم ما بود و باید به شدت نظارت‌ها افزایش پیدا کند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن