نبرد مدعیان فوتبال در همدان برای قهرمانی نیم فصل لیگ ۲ کشور

b_150_100_16777215_00_images_36411.jpgهفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی فردا(دوشنبه) در شهرهای مختلف کشور آغاز می‌شود که نبرد شهرداری همدان و علم و ادب تبریز برای قهرمانی در نیم فصل نخست این رقابت‌ها است.
 دیدار این ۲ تیم از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به میزبانی شهرداری همدان در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج آغاز خواهد شد و تیم پیروز میدان قهرمانی نیم فصل را جشن می‌گیرد.
در حال حاضر هر ۲ تیم علم و ادب تبریز و شهرداری همدان با ۲۳ امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده‌های اول و دوم جدول گروه ب قرار دارند.
در حال حاضر هر ۲ تیم علم و ادب تبریز و شهرداری همدان با ۲۳ امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده‌های اول و دوم جدول گروه ب قرار دارند.
دیدار این ۲ تیم چهره قهرمان نیم فصل را مشخص می‌کند هر چند نماینده تبریز در تعطیلات نیم فصل نیز باید یک بازی عقب افتاده برگزار کند.
هر ۲ تیم بهترین‌های گروه یک در فصل جاری بوده‌اند و بازی جذابی را قرار است به نمایش بگذارند.
رکورد بدون باخت علم و ادب
تیم علم و ادب تبریز تنها تیمی است که در ۱۱ بازی انجام داده باختی نداشته و با ۶ برد و ۵ تساوی در رتبه نخست قرار دارد.
شاگردان مهرداد خادمی با ۱۷ گل زده بهترین خط حمله گروه یک لیگ را در اختیار دارند ضمن اینکه تنها با ۵ گل خورده جزو بهترین خط دفاعی مسابقات هستند.
این تیم از شانس بالایی برای قهرمانی نیم فصل اول لیگ ۲ برخوردار است و در صورت برتری در بازی فردا مقابل شهرداری همدان به این مهم خواهد رسید.
نماینده تبریز در بازی‌های خارج از خانه نیز همواره پیروز میدان بوده و عملکرد مطلوبی را به ثبت رسانده است.
سجاد جوادی با ۵ گل زده بهترین مهاجم علم و ادب تبریز به شمار می‌رود ضمن اینکه مجتبی جادری با سه گل زده دیگر بازیکن موفق تبریزی‌ها محسوب می‌شود.
یک پیروزی کافی است تا آن‌ها قهرمانی نیم فصل خود را در همدان جشن بگیرند.
عزم شهرداری برای تصاحب قهرمانی نیم فصل
شهرداری همدان در شرایطی مقابل علم و ادب تبریز به میدان می‌روند که پیروزی در این بازی موجب تصاحب قهرمانی نیم فصل می‌شود.
شاگردان طلایی منش به جز باخت بحث برانگیز برابر فولادنوین اهواز (قعرنشین جدول)، در دیگر بازی‌ها بدون شکست ظاهر شدند تا یکی از بهترین فصل شهرداری را در این مسابقات رقم بزنند.
این تیم با متکی به بازیکنان بومی و مستعد توانسته است در ۱۲ بازی صاحب ۶ پیروزی و ۵ تساوی شده و تنها یک شکست داشته است.
۱۲ گل زده در مقابل ۵ گل خورده شهرداری را به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول گروه یک قرار داده است.
این تیم در صورتی که بتواند علم و ادب تبریز را شکست دهد، به قهرمانی نیم فصل می‌رسد.
البته علم و ادب تاکنون تیم بدون شکست مسابقات بوده و جدال در برابر این تیم سخت و دشوار است.
حمایت شورا و شهردار عامل موفقیت
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در نیم فصل نخست لیگ دسته دوم فوتبال کشور حمایت‌های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر همدان باعث کسب موفقیت و ثبت نتایج درخشان شد.
"رضا طلایی‌منش" با اشاره به فاصله اندک تیم‌ها در جدول رده‌بندی گروه الف بیان کرد: در گروه مرگ هستیم چرا که با یک برد و باخت شرایط به طور کلی در جدول دگرگون می‌شود.
سرمربی شهرداری همدان: در گروه مرگ هستیم چرا که با یک برد و باخت شرایط به طور کلی در جدول دگرگون می‌شود.
وی اضافه کرد: چندین تیم از جمله امید گناوه، ویستاتوربین تهران، ملی حفاری اهواز، اسپاد تهران و علم و ادب تبریز در این گروه مدعی هستند که نشان از دشواری در رقابت است.
طلایی‌منش با اشاره به دیدار این هفته تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: دیدار برابر علم و ادب تبریز آخرین دیدار ما در نیم فصل نخست مسابقات بوده و تکلیف قهرمان نیم فصل در این گروه را مشخص می‌کند.
وی افزود: این مسابقه یک جنگ تمام عیار بوده و تا پای جان برای کسب سه امتیاز و پیروزی تلاش می‌کنیم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره عملکرد تیم علم و ادب تبریز بیان کرد: شرایط این تیم در جدول رده‌بندی گویای همه چیز بوده و بدون باخت با بهترین خط حمله و دفاع در صدر جدول هستند منتهی این مسایل برای ما فرقی نمی‌کند و تنها برای کسب پیروزی و ۳ امتیاز وارد میدان می‌شویم.
وی افزود: این دیدار برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد و سه امتیاز مهم در پیش داریم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن