شهرداری چی ها در عوارضی همدان

b_150_100_16777215_00_images_01117630.jpgدیدار تیم های شهرداری همدان و شهرداری فومن در چارچوب هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور از گروه سه بدون تردید یکی از زیباترین بازی های امروز خواهد بود.

به گزارش همدان فوتبال، هر دو تیم از عصر امروز در ورزشگاه شهدای قدس همدان در شرایطی باهم رقابت می کنند که سال قبل علی رغم عدم صعود، نتایج خوبی کسب کردند.

تیم فوتبال شهرداری همدان امسال کمترین تغییر را داشته و افزوده شدن چند مهره غیر بومی، توان این تیم را تقویت ساخته است هر چند سه بازیکن کلیدی شهرداری با رفتن به تیم های دسته برتری و اولی، شرایط را برای نماینده همدان متفاوت کردند.

امسال محمدمهدی عسگری، میثم زمانی و رسول رضایی که سال قبل جزو بهترین های این تیم در لیگ 2 بودند، در ترکیب این تیم قرار ندارند و هادی گل محمدی سرمربی شهرداری همدان امیدوار است که نفرات جدید جذب شده، جبران نفرات از دست رفته را داشته باشد.

از کادر فنی نیز اکبر افشار در ترکیب جدید قرار گرفت و هادی گل محمدی نیز همچنان سرمربی شهرداری چی ها به شمار می رود.

بازگشت رضا کوهی هافبک توانمند فصل قبل با اضافه شدن آرمین طلایی منش و رضا حاتمی 2 بازیکن فصل قبل پاس همدان به این تیم نیز بر قوای دفاعی و میانی آنها افزوده است.

شاید بر روی کاغذ دغدغه اصلی تیم شهرداری در خط حمله باشد و هنوز مهاجم تمام عیار را نتوانسته جذب کند.

شاگردان هادی گل محمدی امروز در حالی میزبان شهرداری فومن هستند که این تیم در 2 سال گذشته به رغم بازی های مطلوب، به نتیجه لازم نرسیده است.

داوود اژدری، مازیار شعبانی، رضا حاتمی، مجید شعبانی، حسن مرادی، میلاد باقری، حسین ورمزیار، رضا کوهی، آرمین طلایی منش، کاظم صالحی، هادی بلوری، مصطفی قیصری، سعید الیاسی، حسن ذوالفقاری، محمد مهری، محسن وفایی، حسین قادری و امیرحسین پورقاسمی لیست 18 نفره شهرداری همدان در بازی امروز را تشکیل می دهند.

شهرداری فومن امسال تحت هدایت محسن عاشوری گام به لیگ دسته دوم فوتبال کشور گذاشته است.

سرمربی این تیم از تجربه لازم در لیگ های مختلف کشور برخوردار است و به خوبی از حواشی فوتبال نیز اطلاع دارد.

محسن عاشوری در بازی امروز از 6 بازیکن خود به دلیل مصدومیت یا محرومیت نمی تواند استفاده کند.

سعید دلاور،مهیار نازی پور،مجتبی رستمی،علی یحیی زاده و حسن اشجاری به دلیل مصدومیت و نیما پاکدل به دلیل محرومیت نمی توانند شهرداری فومن را برابر هم نام همدانی همراهی کنند.

این دیدار عصر امروز و از ساعت 17 و 15 دقیقه به میزبانی ورزشگاه شهدای قدس همدان آغاز می شود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن