۱۲ روز بدون تمرین و شایعه استعفای سرمربی پاس

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_logopas1400.jpgتیم فوتبال پاس همدان در شرایطی دوشنبه هفته بعد باید در لیگ دسته دوم به مصاف حریف برود که قریب به دو هفته‌ای می‌شود هیچ تمرینی تحت هدایت سرمربی این تیم برگزار نشده است.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از فارس، شاگردان هادی گل‌محمدی در تیم پاس همدان که در گروه اول لیگ دسته دوم حضور دارند در چارچوب هفته نهم این رقابت‌ها دوشنبه باید در شیراز به مصاف تیم ایمان‌سبز این شهر بروند و طبق برنامه کاروان نماینده همدان باید شنبه به سمت شهر شعرا حرکت کند.
اما هنوز چیزی درباره سفر پاسی‌ها مشخص نیست و با توجه به اینکه این تیم ظرف ۱۲ روز گذشته هیچ تمرینی برگزار نکرده و بازیکنان هم در اعتصاب به سر می‌برده‌اند، هیچ بعید نیست که سفر پاس به شیراز انجام نشود.
نکته جالب اینکه شرایط موجود، سرمربی تیم را کلافه کرده و آنطور که شنیده شده گل‌محمدی به مسئولین تیم اعلام کرده که اگر مشکلات تا جمعه حل نشود، از سمت خود استعفا خواهد داد.
با این حال به نظر می‌رسد امروز مدیران دستگاه ورزش و رئیس هیات فوتبال جلسه‌ای برگزار خواهند کرد تا تکلیف تیم روشن شود. جلسه‌ای که بعید به نظر می‌رسد خروجی خاصی داشته باشد و کم‌کم باید منتظر انحلال تیمی باشیم که روزگاری تنها دلخوشی مردم همدان بود.
بدون تردید امروز باید مسئولان پاسخگوی آش شوری باشند که دستپخت خودشان بوده است.
 دستپختی که ماحصل آن روی کار آمدن یک شرکت خلع‌ید برای اسپانسری و مدیریت پاس بود و متولیان همان شرکت نه‌تنها در اجرای وعده‌وعیدهای رویایی خود ناتوان ماندند، بلکه از پرداختی و امورات جاری باشگاه هم عاجز بودند تا امروز پاس نگون‌بخت به سرنوشتی باورنکردنی دچار شود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن