خلج:

ما فن بالا داریم و به جمع مدعیان برمی گردیم

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_khalaj.jpgوینگر تیم فوتبال شهرداری همدان می‌گوید تیمش از لحاظ فنی شرایط ایده‌آلی دارد و به همین دلیل می تواند با یک الی دو برد به جمع مدعیان برگردد.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از دی‌اسپورت؛ شورای شهر همدان قبل از شروع فصل جاری خیلی دیر رای به تیمداری شهرداری همدان داد و همین موضوع سبب شد تا اقدامات آماده سازی این تیم نیز دیرتر از سایر تیم‌ها آغاز شود اما با این وجود تیم شهرداری همدان با هدایت احمد جمشدیان در ۱۴ هفته برگزار شده لیگ نتایج قابل قبولی را کسب کرد و در جمع مدعیان اصلی صعود قرار گرفت. علاوه بر آن بازیکنان این تیم نیز نمایش فوق العاده‌ای را داشتند و توانستند بارها بهترین بازیکن زمین در مسابقات انتخاب شوند.
یکی از بازیکنانی که طی دو فصل لیگ یک توانسته عملکرد درخشانی از خود در ترکیب شهرداری همدان به نمایش بگذار مهدی خلج است که توانسته گل‌های زیبا و حساسی را برای تیمش به ثمر برساند.
عملکرد مطلوب مهدی خلج در ترکیب شهرداری همدان بهانه‌ای شد تا خبرنگار دی‌اسپورت به سراغ وی رفته و پیرامون مسائل مختلف مربوط به تیم شهرداری همدان گفتگویی را با وی ترتیب دهد که ماحصل گفتگوی خبرنگار ما با خلج را در زیر می‌خوانید:
*قسمت نبود از شیراز با امتیاز برگردیم
خلج در پاسخ به نخستین سوال خبرنگار ما در خصوص بازی با فجرسپاسی که با شکست تیمش همراه شد گفت: فجر تیم قابل احترامی است و فوتبال زیبایی را ارائه می دهد؛ من به دلیل محرومیت در این بازی حضور نداشتم اما بازی چون پخش زنده بود کامل دیدم دو تا تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و موقعیت‌های گلزنی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند. گلی که دریافت کردیم بر روی یک اتفاق ناگهانی بود فوتبال است و این اتفاقات داخل آن زیاد می افتد. می توانستیم با امتیاز از شیراز به همدان برگردیم که قسمت ما نبود.
*نتایج مطلوب تیم را پیش بینی می‌کردم
وینگر تیم شهرداری همدان در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه تیمش تمرینات آماده سازی و یارگیری را دیرتر از سایر تیم‌ها شروع کرد  با این وجود خودشان فکر می کردند که چنین نتایج قابل قبولی را کسب کنند بیان داشت: دیر بسته شدن تیم دلایل مختلفی داشت. شهرداری در آن مقطع دنبال تیمداری نبود و مسائلی هم در این زمینه پیش آمد. ابتدای فصل اینجا نبودم و به ملوان پیوستم که بنا به دلایلی از ملوان جدا شدم و با وجود اینکه پیشنهادهای زیادی داشتم اما با یک دیدگاه خاصی به تیم شهرداری همدان برگشتم  قطعا می دانستم همچین نتایجی و حتی بهتر از این رقم می خورد چرا که تمام بازیکنانی که چند سال در این این تیم کنار یکدیگر بازی می کردند و  جدا شده بودند به تیم برگشتند. خود منم با توجه به اینکه شرایطم فصل قبل اینجا بهتر بود و شناخت کافی از کادرفنی داشتم به همین دلایل تصمیم گرفتم به تیم برگردم. نتایجی که تیم گرفته را پیش بینی می کردم.
*امیدوارم همیشه مهره کلیدی برای تیمم باشم
وی در خصوص عملکرد درخشانش در ترکیب تیم شهرداری همدان و گل‌های زیبایی که با پیراهن این تیم به ثمر رسانده گفت: دو سال بسیار خوبی را در تیم شهرداری همدان تجربه کردم که لطف خدا بوده شامل حالم شده است. برای اینکه عملکرد خوبی داشته باشم زحمات زیادی کشیدم همیشه سعی کردم از لحاظ فنی در بهترین شرایط ممکن قرار بگیرم. نسبت به عملکردی که داشتم و بازی که ارائه کردم به اون صورت دیده نشدم شاید خواست خدا بوده که اینطور باشد. همیشه تلاشم که برای تیمم بهترین باشم و شرایط خوبی را در آینده برای خودن رقم بزنم و به اهدافم برسم. در خصوص گل‌هایم بگویم که حاصل تلاش همه هم تیمی‌هایم بوده و اینطور نیست که به تنهایی توانسته‌ام گل‌های حساس و زیبایی را به ثمر برسانم از همه بچه‌ها تشکر می کنم امیدوارم که عملکردم ادامه دار باشد تا بتوانم همیشه برای تیمم مهره کلیدی باشم.
*تیم ما فن دارد و قطعا به جمع مدعیان برمی گردد
خلج در خصوص اینکه بین تیمش با سایر مدعیان به لحاظ امتیازی اختلاف ایجاد شده آیا تیم شهرداری همدان در ادامه می تواند این اختلاف را کاهش داده و بار دیگر به جمع مدعیان بپیوندد تصریح کرد: اما ابتدای فصل جزو مدعیان بودیم در ادامه هم در جمع‌شان قرار داشتیم اما در برخی مسابقات که اصلا مستحق مساوی هم نبودیم با بدشانسی‌هایی روبرو شدیم می توانستیم امتیازات بیشتری کسب کنیم و به جایگاهی که لیاقتش را داشتیم برسیم چون واقعا شهرداری همدان فوتبال زیبایی بازی می کند تیمی هم که فن داشته باشد یک الی دو بازی بدشانسی می آورد و در نهایت جایگاهی را باید بدست بیاورد را کسب می کند. تیم ما هم قطعا در آینده نتایج یهتری خواهد گرفت و به جایگاه اصلی خودش و جمع مدعیان برمی گردد با یک الی دو  برد هم این مهم صورت می گیرد.
*مشکل اعتصاب بازیکنان برطرف شد
هافبک شهرداری همدان در خصوص اعتصاب بازیکنان این تیم نیز بیان کرد: من به عنوان بازیکنی که چند سالی است در تیم شهرداری همدان بازی می کنم می توانم شهادت دهم که باشگاه همیشه به تعهدات خود عمل کرده دیر و زود داشته اما مطالبات را کامل پرداخت کرده‌اند در خصوص اعتصاب و عدم تمرین بازیکنان نیز بگویم که بله چنین اتفاقی افتاد ولی مشکل پیش آمده برطرف شد و مشکل خاصی وجود نداشت. بچه‌ها از اینکه مطالباتشان دیر پرداخت شده بود ناراحت بودند که این مشکل هم برطرف شد در حال حاضر همه بازیکنان تیم در تمرینات حضور دارند و خودشان را برای بازی جام حذفی و لیگ آماده می کنند.
*آرزو دارم نماینده قابل احترامی از همدان در لیگ برتر حضور داشته باشد
بازیکن بومی شهرداری همدان در پاسخ به این سوال که چه دلایلی سبب شده تا فوتبال همدان حال و روز خوشی را تجربه نکرده و حداقل یک نماینده از این استان در سطح اول فوتبال کشور نباشد بیان داشت: همدان برای تیمداری زیرساخت‌های بسیار عالی دارد قطعا این پتانسیل را دارد که می تواند به راحتی در سطح اول فوتبال کشور تیمداری کند. فوتبالیست‌های همدانی زیادی داریم که در لیگ برتر و لیگ یک شاغل هستند علاوه بر آن جوانانبا استعدادی هم داریم که توانایی بازی در بهترین و عالی ترین سطح فوتبال کشور را دارند اما دلیلش را واقعا نمی دانم که چرا در سطح اول فوتبال کشور تیمداری نمی کنند. شاید دوست و یا انگیزه این کار را ندارند! امیدوارم مسئولان استان دید خوبی نسبت به این موضوع داشته باشند. همیشه آرزو داشتم تیم شهرم حالا فرق نمی کند چه شهرداری چه پاس و یا هر تیم دیگری از استان همدان تیم قابل احترامی در لیگ برتر داشته باشد تا حرفی برای گفتن نیز داشته باشیم امیدوارم این مهم در آینده رقم بخورد.
*برای باشگاه ما مسابقات لیگ و جام حذفی فرقی ندارد
خلج در پاسخ به این سوال که تیمش در جام حذفی چه اهدافی را دنبال خواهد کرد اظهار داشت: برای باشگاه و تیم ما بازی‌های لیگ و جام حذفی فرقی ندارد ما در هر مسابقه‌ای که حضور داشته باشیم با قدرت بازی می کنیم. امیدوارم بازی‌های جام حذفی را به مانند مسابقات لیگ خوب شروع کنیم پیروز شویم و به مراحل بالاتر صعود کنیم. بازی بعدی ما در جام حذفی با یک تیم دسته سومی هست که دور بعد با برتری برابر نیروی زمینی شگقتی ساز شده است امیدواریم تمام اتفاقات خوشایند برای تیم ما رقم بخورد و این بازی با برد ما همراه شود‌.
*سطح کیفی لیگ یک افزایش قابل توجه‌ای داشته است
وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه سابقه بازی زیادی در لیگ یک دارد و به همین خاطر سطح کیفی لیگ امسال را به نسبت فصول قبل چطور ارزیابی می کند؛ بیان کرد: کیفیت تیم‌های فصل جاری به نسبت فصول قبل بهتر شده فوتبال هر روز در حال رشد کردن است و میانگین سنی مربیان شاغل نیز کاهش یافته و جوان‌تر شده‌اند با توجه به این موضوع دید به سبک بازی تیم‌ها نیز بروز شده و تغییر یافته است. اختلاف امتیازی تیم‌ها بسیار نزدیک است و با یک برد تیم‌ها چند پله صعود و با یک باخت چند پله نزول پیدا می کنند همین دلیل سبب شده تا لیگ امسال سخت تر شود و نشان دهنده این هم است که سطح کیفی لیگ به نسبت فصول قبل از کیفیت بیشتری برخوردار است. امیدوارم روز به روز و سال به سال فوتبال‌مان پیشرفت کند.
*چند تیم من جمله تیم ما می‌توانند گزینه صعود باشند.
هافبک شهرداری همدان در پایان در پاسخ به این سوال که به نظرش در نهایت چه تیم‌هایی در فصل جاری به لیگ برتر راه خواهند یافت بیان داشت: سال گذشته دو تیم ملوان و مس کرمان تیمشان‌ را طوری بسته بودند و امکانات‌شان به گونه‌ای بود که قابل پیش بینی بود که در نهایت صعود کنند.
او افزود: با وجود اینکه فوتبال قابل پیش بینی نیست که از قبل بگوییم چون تیمی اینقدر هزینه کرده و بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد پس حتما صعود می کند ولی باز هم می شد حدس زد که در پایان این دو تیم صعود خواهند کرد با این وجود هزینه‌هایشان در حد یک تیم لیگ برتری بود که در نهایت هم به حق‌شان رسیدند من هم به نوبه خودم به این دو تبریک می گویم. لیگ امسال هم با توجه به نزدیکی امتیازات تیم‌ها به همدیگر حساس دنبال می شود؛ جایگاه تیم خودمان را در نیمه‌های بالای جدول تصور می کنم اگر شرایط‌مان تا پایان فصل خوب باشد امیدوارم بین ۶ تیم بالای جدول قرار بگیریم. در مورد تیم‌های صعود کننده هم نمی توان اسم آورد و گفت این تیم‌ها قطعا صعود می کنند ولی چند تیم  بالای جدول که در حال حضور دارند حتی تیم ما می توانند گزینه‌های صعود به لیگ برتر باشند فوتبال است و هزار اتفاق در آن رخ می دهد به همین خاطر نمی توان از الان پیش بینی کرد. همه تلاش‌شان را می کنند ما هم تلاش می کنیم و امیدوارم به آن جایگاهی که لیاقتش را داریم برسیم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن