سه بازیکن با تیم شهرداری همدان تمدید کردند

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_169825153.jpgسه بازیکن موثر فصل قبل تیم فوتبال شهرداری همدان با توافق مدیران این باشگاه قرارداد خود را تمدید کردند.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از ایرنا با توافق صورت گرفته قرارداد محمد عباس تبار با شهرداری همدان به مدت یک فصل دیگر تمدید شد.
همچنین امیرحسین پورقاسمی و امیرحسین سوری ۲ بازیکن بومی فصل گذشته شهرداری همدان قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با این تیم تمدید کردند.
سرپرست فوتبال شهرداری همدان با اشاره به وضعیت این تیم گفت: سیاست اصلی شهرداری همدان در لیگ دسته اول فوتبال کشور استفاده از ظرفیت بومی است.
مجتبی وثوقی با اشاره به سیاست‌های باشگاه شهرداری در بحث حمایت از ظرفیت‌های بومی استان همدان در جذب بازیکنان اظهار داشت: باشگاه شهرداری همدان همواره پرچم‌دار استفاده از ظرفیت بازیکنان بومی در استان بوده است.
وی افزود: در فصل جدید نیز تا جایی که ظرفیت بومی به ما اجازه بدهد از بازیکنان بومی در لیگ دسته اول فوتبال کشور استفاده خواهیم کرد.
سرپرست تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به جذب بازیکن در سهمیه‌ها گفت: در رده‌های سنی زیر ۲۵ سال، زیر ۲۳ سال، امید و جوانان صد در صد از ظرفیت بومی استان همدان استفاده خواهیم کرد.
وثوقی خاطرنشان کرد: به کادرفنی تاکید کرده‌ایم اجازه جذب بازیکن غیر بومی در این رده‌ها را به هیچ وجه‌ نخواهیم داد.
وی با اشاره به اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال شهرداری همدان بیان کرد: به دنبال استفاده از امکانات داخل استان برای اردو هستیم تا هزینه‌ها را تا جایی که امکان دارد کاهش دهیم.
سرپرست تیم فوتبال شهرداری همدان یادآور شد: بعد از اردو برای برگزاری چندین دیدار تدارکاتی به تهران سفر خواهیم کرد در تلاش هستیم از فرصت اندک باقی مانده تا شروع مسابقات بیشترین بهره را ببریم.
تیم شهرداری در لیگ دسته یک فوتبال کشور حضور دارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن