از اینستاگرام تا محوطه جریمه

کامنت نزار، کری نخون، چیپ هم نزن!

بالاخره برانکو تصمیمش را گرفت: تا وقتی من هستم طارمی پنالتی نمی‌زند. این تنبیهی است برای بازیکنی که اکثر پنالتی‌های تیمش را هدر داده اما باز هم پنالتی می‌زند و این بار یک پنالتی بسیار مهم که می‌تواند به قیمت حذف پرسپولیس از آسیا تمام شود را با میلش به نمایش و مطرح شدن هدر داد. برانکو تصمیمش را گرفت اما کمی دیر! b_150_100_16777215_00_images_139510040934538439528624.jpg

به گزارش "همدان فوتبال"، طارمی وقتی برای هواداران پرسپولیس طارمی شد که در بازی مقابل النصر عربستان در لیگ قهرمانان، تک گل پیروزی بخش پرسپولیس را با یک ضربه پنالتی چیپ به ثمر رساند و پس از آن با علامت دست به نشانه سر بریدن، شادی کرد.

 آن روز دل اکثر هواداران پرسپولیس از این حرکت و گل به تعبیر خودشان تحقیرآمیز آن هم در مقابل تیمی عربستانی خنک شد و همه طارمی را ستودند. وقتی او در یک بازی حساس مقابل سپاهان آن هم پس از باخت در دربی، ضربه پنالتی را با همکاری رضاییان به آن شکل نمایشی نواختند و داور نیز از خطای او در ورود زودهنگامش به محوطه جریمه گذشت، باز اکثر هواداران او و رضاییان را ستودند و با این حرکت این دو بازیکن پزها دادند.

هواداران همان کاری را کردند که طبیعت فوتبال است، نمی‌توان چندان بر آنها خرده گرفت، اما بازیکنی که دائما قصد دارد با اقدامات نمایشی خود را بر سر زبان‌ها بیندازد و دل از هواداران کم سن‌وسال‌تر برباید باید صابون ناکام ماندن در این جور مواقع را هم به تن بمالد و منتظر شماتت شدن از سوی هواداران و مربیان باشد. این هزینه‌ای است که یک ستاره باید به وقت اشتباه غیرقابل قبول و غیرفنی بپردازد.

همان‌طور که دیوید به کام و اریک کانتونا و چندین ستاره دیگر پرداختند. تا زمانی که پنالتی چیپ به تور بچسبد نمی‌توان چندان از بازیکن خرده گرفت اما اگر توپ راهی به دروازه نیابد می‌توان بازیکن را به دلیل انتخاب نکردن راه‌های ساده‌تر برای گلزنی شماتت کرد. این حق هوادار است و هزینه‌ای که بازیکن برای فخرفروشی می‌پردازد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن