Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /home/hamedanf/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0
وحدت ملایر جام اخلاق را برد

پایان لیگ فوتسال جوانان کشور

وحدت ملایر جام اخلاق را برد

b_150_100_16777215_00_images_stories_25389.jpgآیین اختتامیه مسابقات لیگ فوتسال جوانان کشور شامگاه جمعه در ملایر با حضور رییس کمیته فوتسال و مسوولان شهری و استانی در ملایر و با قهرمانی شهرداری ساوه برگزار شد.


به گزارش "همدان فوتبال"، رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در آیین اختتامیه این مسابقات با اشاره به میزبانی ملایر در این رقابت ها بیان کرد: این اولین تجربه میزبانی ملایر در یک مسابقات سطح یک بود و ملایر بخوبی این مسابقات را برگزار کرد.


سید رضا افتخاری افزود:بیش از یک هزار نفر ورزشکار در این مسابقات شرکت کرده بودند که اسکان، جابه جایی و تهیه غذا کار بسیار دشواری بود که ملایر به خوبی از عهده این کار برآمد.


رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال با اشاره به انتخاب 50 نفر از برترین بازیکنان این دوره از لیگ توسط نمایندگان فدراسیون بیان کرد: نماینده های فدراسیون 50 نفر از برترین بازیکنان این رقابت انتخاب کرده اند و برای حضور اردوها فرا خوانده می شوند.


افتخاری گفت: پس از انتخاب مربی تیم ملی فوتسال و کمیته استعدادیابی این 50 نفر به اردو فراخوانده می شوند و در اردو بهترین ها به مربیان تیم های پایه برای به کارگیری در تیم های تیم ملی معرفی می شوند.


رییس اداره ورزش و جوانان ملایر نیز گفت: این رقابت ها با حضور بیش از 56 تیم و باحضور بیش ازهزار ورزشکاردرسه سالن ورزشی در ملایر برگزار شد.


مهدی رضایی گفت: بیش از 140 مسابقه در این دوره از مسابقات برگزارشد و 24 نفر ازداوران و ناظران فدراسین فوتبال این رقابت ها را قضاوت می کردند.


وی با اشاره به نتایج این مسابقات گفت: در پایان این رقابت ها تیم شهرداری ساوه موفق به کسب مقام قهرمانی این دوره از لیگ جوانان کشور شد.


وی افزود: تیم شهرداری در دیدار فینال توانست در ضربات پنالتی تیم سنگسر سمنان را با نتیجه 6 بر 5 شکست دهد و عنوان نخست را کسب کند.


رییس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: تیم یاران جوان بندرعباس نیز در این رقابت ها توانست مقام سوم را کسب کند و کاپ اخلاق این رقابت ها به تیم وحدت ملایر اهدا شد.


 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن