مردی که آمال و آرزوی همدانی ها را بر باد داد؛ فرار فراز و اشک و آه همدانی ها!

b_150_100_16777215_00_images_stories_kamalvand.pngصبح امروز فراز کمالوند و دستیارانش پس از کسب نتایج ضعیف در این فصل رقابت های لیگ دسته یک از تیم پاس همدان استعفا دادند.

به گزارش خبری "همدان فوتبال" و به نقل از پایگاه خبری "همدان پرس"، پاس همدان که خود را برای صعودی شیرین به رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور آماده و مهیا می کرد در ادامه کسب نتایج ضعیف و عملکرد نه چندان مطلوب کادر فنی، فصلی نو را در رقابت های لیگ دسته اول سال جاری تجربه می کند و با پذیرش استعفای کمالوند باید دید هیات مدیره گزینه جدیدی برای هدایت تیم در نظر دارد يا ...؟

پیش از این و پس از شکست خانگی پاس در مقابل تیم قعر جدولی استقلال صنعتی خوزستان شایعه اولتیماتوم هیات مدیره و مدیر عامل مطرح بود که این امر صبح امروز تحقق پیدا کرد و منابع وابسته به باشگاه اعلام کردند فراز کمالوند پس از ثبت شکست دیگری در کارنامه خود برابر شهرداری یاسوج دیگر به همدان باز نخواهد گشت.

کارنامه درخشان کمالوند در صعود تیم های دسته اولی به رقابت های لیگ برتر این بار جواب نداد و یاس و نا امیدی پس از دو شکست متوالی در اردوی سبز پوشان حاکم شده است.

پاس همدان که خود را برای صعودی شیرین به رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور آماده و مهیا می کرد در ادامه کسب نتایج ضعیف و عملکرد نه چندان مطلوب کادر فنی، فصلی نو را در رقابت های لیگ دسته اول سال جاری تجربه می کند و با پذیرش استعفای کمالوند باید دید هیات مدیره گزینه جدیدی برای هدایت تیم در نظر دارد؟

فراز کمالوند که تا هفته 14 تمام مشکلات و عملکردهای ضعیف کادر فنی را با حواشی سازی و مصاحبه های جنجالی از خود مبرا می کرد و هر بار با محافظه کاری و نرمش مدیران باشگاه روبرو بود این بار تصمیم بر استعفایی گرفت که دیگر جای عدم موافقت آن وجود نداشت.

او که در فصل جاری تمام هم و غم خود را بر فرار از اتهامات برنامه 90 و منتقدانش گذاشته بود نتوانست عملکرد موفقی در همدان داشته باشد تا ضمن تحقق قول صعودی که به مردم همدان و مسئولان باشگاه داده بود شایعات پیرامون خود را حذف کرده دیدگاهی نو در عرصه مربیگری و کارنامه اش ثبت کند.

البته گفته های منتقدان کمالوند گویا به واقعیت نزدیک می شود و در ادامه تمام حواشی و بحث های فوتبالی و غیر فوتبالی این مربی پر حاشیه، احتمال پیوستن او به تیم استیل آذین نیز بسیار است.

با توجه به نزدیکی برگزاری دیدار این تیم در هفته پانزدهم برابر نساجی مازندارن در ادامه رقابت های لیگ دسته اول احتمال این می رود که جلال چراغ پور و محمد بهگندم که هر دو از مربیان بومی همدان هستند هدایت این تیم را تا حضور سرمربی جدید به عهده داشته باشند.

پاس هم اکنون با 20 امتیاز از مجموع 14 بازی و تفاضل گل 1 در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد و با توجه به این که فاصله امتیازی این تیم با صدر جدول به عدد 7 رسیده است، جبران امتیاز های از دست رفته در هفته های باقیمانده بسیار سخت خواهد بود.

اما این تمام ماجرای فرار فراز از همدان نیست و باید دید چه کسی جواب اشک و آه همدانی های دوستدار تیم پاس خواهد بود؟ آیا فراز و کادر فنی اش روی بازگشت به همدان را دارند؟ چه جوابی برای تمام وعده و وعید های خود دارند؟ پاسخی برای این عملکرد ضعیف باقی مانده.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن