هفته تلخ برای فوتبال همدان

b_150_100_16777215_00_images_169266377.jpgفوتبال همدان در هفته جاری روزهای تلخ و سردی را سپری کرد و علاوه بر ناکامی نمایندگان استان در لیگ‌های کشوری، باشگاه پاس هم تا مرز انحلال پیش رفت.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از ایرنا، در حالی که مدیرکل ورزش و جوانان همدان نسبت به تعیین وضعیت بدهی‌ها و مشکلات مالی تیم پاس به مدیریت پیمانی این باشگاه تذکر داده است، شایعه ناتوانی در تامین بودجه و پرداخت نکردن بدهی های مالی به بازیکنان و انحلال این باشگاه همچنان در جریان است.
علی حقیقی مدیرکل ورزش و جوانان همدان تاکید کرد: کارگزار باشگاه پاس اگر به تعهدات خود عمل نکند، سراغ گزینه‌های جدید می‌رویم.
سید محمد رضوی قائم مقام باشگاه پاس نیز با واکنش نسبت به اظهارنظرهای مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: تسویه مالی شاکیان در حال انجام است و امیدوارم به زودی و قبل از شروع نیم فصل دوم بتوانیم پنجره نقل و انتقالات این باشگاه را باز کنیم.
شکست سنگین شهرداری همدان
در نخستین مسابقه هفته نوزدهم رقابتهای لیگ یک کشور تیم شهرداری همدان در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میهمان تیم ون پارس بود که در نهایت شاگردان مجتبی توتونی با نتیجه قاطع ۳ بر صفر برابر نماینده همدان به پیروزی رسیدند.
پرویز کریمی، امیرحسین پورقاسمی (۷۲ - سیدامیرحسین امیری) ، وحید سبزی، محمد بیرانوند، مهدی خلج، علی آقامحمدی، حسین کاظمی، رامین آقالو، پیمان حشمتی، محمدرضا اقبالی و محمد رضا کوشکی (۶۰ - مجید شعبانی) ترکیب تیم شهرداری در این بازی را تشکیل دادند.
این باخت سنگین‌ترین شکست شهرداری همدان در فصل جاری لیگ دسته یک فوتبال کشور بود و باعث شد شاگردان جمشیدیان در جدول رده‌بندی سقوط کنند.
نخستین باخت بانوان فوتبالیست
مسابقات لیگ دسته اول فوتبال بانوان کشور نیز بین تیم‌های آلینا تبریز و صنایع غذایی سحر همدان پیگیری شد و نماینده همدان در برابر این حریف باخت.
در این دیدار که به میزبانی تبریز برگزار شد، شاگردان فریبا ترک سرمربی تیم همدان یک بر صفر بازنده شدند و با بازی آینده خود باید مقابل تیکا تهران قرار بگیرند.
نماینده همدان پیش از این مسابقه به مصاف تام تهران رفته بود که در نهایت به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت.
بانوان فوتبالیست همدانی برای نخستین بار در لیگ دسته یک فوتبال کشور شرکت می‌کنند.
باشگاه پاس نقره داغ شد
با اعلام رای کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه پاس همدان با محکومیت مالی به سود یکی از بازیکنان شاکی فصل قبل خود مواجه شد.
در پرونده شکایت مجید جلالی فر از باشگاه پاس همدان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۳۲۷ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۸ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۶۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان به مبلغ ۱۱۳ میلیون ریال قرار رد صادر کرد و پاسی‌ها موظف به پرداخت بدهی این بازیکن هستند.
جلالی فر فصل قبل در تیم پاس همدان حضور داشت و شنیده‌ها حاکیست مابقی طلبکاران نیز از باشگاه پاس شکایت کرده‌اند.
بدهی‌های پاس باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه شده و تا زمان تسویه‌های مالی حق جذب بازیکن جدید را ندارد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن