فوتبال شهرداری همدان کمترین بودجه را بین تیم‌های لیگ یک هزینه کرده است

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_shahrdarijadid.jpgرییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: تیم فوتبال شهرداری همدان کمترین بودجه را در بین تیم‌های لیگ دسته اول کشور هزینه کرده و در مدیریت مالی صرفه جویی خوبی داشته‌است.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از ایرنا «هادی بلاغی» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم شهرداری همدان در مقایسه با سایر تیم‌های دسته اولی کمترین قراردادها و هزینه‌ها را داشته با وجود اینکه حتی یک ششم بودجه برخی تیم‌های لیگ یکی را هم نداریم اما همین میزان تامین بودجه نیز بسیار سخت است.
وی بیان کرد: این تیم متعلق به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری نیست و سایر حوزه‌های شهرداری و نیز دستگاه‌های اجرایی استان باید به تیم کمک کنند.
بلاغی با اشاره به اینکه تیم شهرداری ظرفیت صعود به لیگ برتر را دارد، گفت: اگر حمایت‌های لازم صورت بگیرد، این تیم به طور قطع صعود خواهد کرد.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری همدان افزود: سال قبل که تیم را تحویل گرفتیم نگرانی ورزش دوستان این بود که گزینه سقوط هستیم و اما امسال با نتایج درخشان کسب شده، مدعی صعود است.
وی یادآور شد: اگر پشتیبانی‌های همه استان را داشته باشیم امسال مدعی صعود به لیگ برتر هم هستیم و این صعود تحول بسیار عظیمی را در عرصه‌های اجتماعی و ورزشی ایجاد می‌کند.
بلاغی با تاکید بر اینکه امانت دار تیم شهرداری همدان باید باشیم، اظهار داشت: همدان سال‌ها در چند رشته صاحب تیم در لیگ برتر بود اما حالا خبری از این تیم‌ها نیست و شهرداری تنها تیمی است که در بهترین وضعیت حفظ شده است.
فوتبال شهرداری همدان کمترین بودجه را بین تیم‌های لیگ یک هزینه کرده است
رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان با قدردانی از احمد جمشیدیان سرمربی تیم شهرداری همدان گفت: او و سایر مربیان مردانه پای کار ایستاده‌اند و با وجود مشکلات موجود نتایج خوبی کسب کرده و اختلاف تیم هم اکنون با رده‌های دوم و سوم جدول تنها یک پیروزی است.
وی با اشاره به اینکه ورزش شهروندی تعطیل نشده است، گفت: تغییراتی را در حوزه اجرایی و ستادی داشته‌ایم و براین اساس پیام حیدری به عنوان مسئول ورزش شهروندی منصوب شده و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری این رویداد نیز فراهم است.
بلاغی با قدردانی از دست اندرکاران ورزش شهروندی از گذشته تاکنون اظهار داشت: خیلی‌ها برای ورزش شهروندی و محلات زحمت کشیده‌اند و اکنون نیز رویکرد حمایت از این حوزه داریم.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن